Taška na notebook Miami Life, 17,3" (44 cm), čierna
00216522
Stabilná, dobre navrhnutá taška na notebook pre bezpečné uloženie notebookov a príslušenstva a na ochranu pred špinou a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Popruh na suchý zips
Suchý zips na opravu notebooku
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Polstrovaný ramenný popruh
Polstrovaný ramenný popruh pre pohodlné nosenie: dá sa odopnúť a nastaviť na dĺžku
Dokumentová plošina
S priečinkom na dokumenty sú dôležité dokumenty, zložky alebo zápisník okamžite po ruke
Obalená rukoväť
Praktická rukoväť s látkovým povlakom pre pohodlie pri nosení
Premenný vnútorný delič
Variabilný a odnímateľný vnútorný delič pre individuálne rozdelenie vrecka
Pás električiek
Popruh vozíka na pohodlné pripevnenie k rukoväti vozíka
Vystužený tvrdý rám
Vystužený tvrdý rám pre zvýšenú stabilitu a odolnosť voči nárazom
Štruktúra organizéra v prednom vrecku
Organizačná štruktúra v prednom vrecku na organizované skladovanie doplnkov
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko na doplnky alebo osobné veci
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 44 cm (17,3") |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Miami |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 47 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 41 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 7 cm |
| Hmotnosť | 1070 g |
| Vnútorná šírka | 44 cm |
| Vnútorná výška | 34 cm |
| Vnútorná hĺbka | 5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Taška |
Ďalšie informácie o produkte
- Stabilná, dobre navrhnutá taška na notebook pre bezpečné uloženie notebookov a príslušenstva a na ochranu pred špinou a poškriabaním
- Dve priehradky na príslušenstvo vo vnútri
- S odnímateľnou taštičkou na príslušenstvo so zipsom
Rozsah dodávky
- 1 taška na notebook "Miami"
- 1 vnútorný priehradník
- 1 ramenný popruh
- 1 taška na doplnky
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
