Taška na notebook "Montego", do 40 cm (15,6"), čierna
00216440
Si v situácii, kde máš notebook a nespočet príslušenstva, ale nemáš bezpečný spôsob, ako ich nosiť? Máme tašku, ktorú potrebuješ. Naša taška na notebook "Montego" má priečinok na laptop a množstvo priečinkov na príslušenstvo a dôležité dokumenty.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Popruh na suchý zips
Suchý zips na opravu notebooku
Priehradka na notebook
Priehradka na notebook pre chránenú prepravu
Nastaviteľný ramenný popruh
Ramenný popruh nastaviteľný na dĺžku
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko na doplnky alebo osobné veci
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,62 cm (15,6") |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Montego |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 43 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 34 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 6 cm |
| Tvar | Taška na notebook |
| Hmotnosť | 450 g |
| Vnútorná šírka | 41 cm |
| Vnútorná výška | 28 cm |
| Vnútorná hĺbka | 5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Taška |
Ďalšie informácie o produkte
- Stabilná, dobre navrhnutá taška na notebook pre bezpečné uloženie notebookov a príslušenstva a ochranu pred špinou a poškriabaním
- Pohodlná rukoväť_x000D_
- Dve priehradky na príslušenstvo vo vnútri
Rozsah dodávky
- 1 taška na notebook "Montego"
- 1 ramenný popruh
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
