Taška na notebook "Nizza", do 34 cm (13,3"), čierna
00216528
Ak ideš na služobnú cestu do Nice, pevný obal na notebook s rovnakým názvom ti pomôže doraziť pohodlne vďaka popruhu na vozík. Nezáleží na tom, kde sa budeš na ďalšom stretnutí nachádzať, tvoj notebook je dobre chránený pred nárazmi a otrasmi vďaka materiálu EVA s tvrdým plášťom.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Popruh na suchý zips
Suchý zips na opravu notebooku
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Polstrovaný ramenný popruh
Polstrovaný ramenný popruh pre pohodlné nosenie: dá sa odopnúť a nastaviť na dĺžku
Obalené rukoväte
Praktické rukoväte s látkovým plášťom pre pohodlné prispôsobenie
Pás električiek
Popruh vozíka na pohodlné pripevnenie k rukoväti vozíka
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko na doplnky alebo osobné veci
Robustný materiál EVA s tvrdým plášťom
Obzvlášť robustný materiál EVA s tvrdým plášťom poskytuje optimálnu všestrannú ochranu
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 33,78 cm (13,3") |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Nizza |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 37 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 27 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 5 cm |
| Hmotnosť | 500 g |
| Vnútorná šírka | 33 cm |
| Vnútorná výška | 24 cm |
| Vnútorná hĺbka | 3.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Taška |
Ďalšie informácie o produkte
- Stabilná, dobre navrhnutá taška na notebook pre bezpečné uloženie notebookov a príslušenstva a na ochranu pred špinou a poškriabaním
Rozsah dodávky
- 1 pekná taška na notebook
- 1 ramenný popruh
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
