Taška na notebook "Silvan", udržateľná, 13,3"–14,1", zelená
00222061
Praktická taška pre tých, čo sledujú trendy a dbajú na ekológiu: spoľahlivo chráni notebooky pred špinou a poškriabaním na cestách, a je tiež ideálna na uskladnenie v kancelárii alebo domácej kancelárii.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Popruh na suchý zips
Suchý zips na opravu notebooku
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
100% recyklovaný polyester
Vnútorná aj vonkajšia látka sú vyrobené zo 100 percent recyklovaného polyesteru
Polstrovaný ramenný popruh
Polstrovaný ramenný popruh pre pohodlné nosenie: dá sa odopnúť a nastaviť na dĺžku
Obalené rukoväte
Praktické rukoväte s látkovým plášťom pre pohodlné prispôsobenie
Produkcia šetriaca zdroje
Úsporná výroba z recyklovaných PET materiálov, ktoré sa spracovávajú na priadzu
Pás električiek
Popruh vozíka na pohodlné pripevnenie k rukoväti vozíka
Štruktúra organizéra v prednom vrecku
Organizačná štruktúra v prednom vrecku na organizované skladovanie doplnkov
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko na doplnky alebo osobné veci
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 34 - 36 cm (13,3" - 14,1") |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) Recyklovaný polyuretán (r-PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Zelená |
| Farba | Zelená |
| Série | Silvan |
| Farba | Béžová Zelená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 39 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 31 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 5 cm |
| Hmotnosť | 500 g |
| Vnútorná šírka | 38 cm |
| Vnútorná výška | 30 cm |
| Vnútorná hĺbka | 4 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Praktická taška pre tých, čo sledujú trendy a dbajú na ekológiu: spoľahlivo chráni notebooky pred špinou a poškriabaním na cestách, a je tiež ideálna na uskladnenie v kancelárii alebo domácej kancelárii.
- Hlavná priehradka s oddeleným malým vreckom na zips
- Funkčný dizajn s akcentmi z recyklovanej umelej kože
Rozsah dodávky
- 1 taška na notebook "Silvan"
- 1 ramenný popruh
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
