Taška na pevný disk E.V.A., 2,5", čierna
00095546
Na skladovanie a prepravu externého pevného disku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ďalšie predmety
Ďalšie priehradky ponúkajú priestor pre ďalšie príslušenstvo
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Pamäťové médium |
| Vhodné pre | 2,5 |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ethylenvinylacetat (EVA) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čierna |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | E.V.A. Case |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 10.2 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 16 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 3.6 cm |
| Vnútorná šírka | 8.2 cm |
| Vnútorná výška | 12.1 cm |
| Vnútorná hĺbka | 2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | HDD |
| Max. kapacita | 1 |
Ďalšie informácie o produkte
- Na skladovanie a prepravu externého pevného disku
- Vodoodpudivé puzdro E.V.A._x000D_
- Dvojcestný zips pre jednoduchý prístup_x000D_
- Zips okolo troch strán
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na HDD
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review