Taška na rám bicykla s priehľadným priehradkom na telefón, na hornú rámovú trubku, čierna
00121353
Mobil, energetické tyčinky, kľúče a drobné vždy po ruke: odolná taška na rám bicykla na prichytenie na hornú rámovú trubku s extra priehľadným priehradkom na tvoj smartfón
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mobile phone compartment with transparent film
Transparent touch film on the mobile phone compartment: direct view of and access to the mobile phone - perfect for navigating a route without having to take the smartphone out of the frame bag
Easy installation
Quick and easy to install: thanks to the hook-and-loop fastening system, the top bar bag can be attached and detached easily and flexibly - without any tools required
Wipeable, reinforced base
Easy-care, robust base: the underside of the bicycle frame bag is easy to care for and is easy to wipe clean
Water-repellent material
Water-repellent outer material: the bicycle bag is impervious to rain or splashing water from puddles - so your mobile phone, wallet or snacks stay dry
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 22 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 10 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 10 cm |
| Hmotnosť | 125 g |
| Objem | 1.7 l |
Ďalšie informácie o produkte
- Mobil, energetické tyčinky, kľúče a drobné vždy po ruke: odolná taška na rám bicykla na prichytenie na hornú rámovú trubku s extra priehľadným priehradkom na tvoj smartfón
- Vhodné pre väčšinu typov bicyklov – tiež ako rámová taška pre elektrobicykle, horské bicykle a pod.
- Jednoduché a všestranne bezpečné uzatváranie: hlavná priehradka so zipsom
- Samostatná priehradka na mobilný telefón: univerzálne vhodná do veľkosti 16,5 x 9 cm
- Dotykový displej mobilného telefónu je vždy ovládateľný vďaka priehľadnej fólii
- Tri suché zipsy: dva na pripevnenie rámovej tašky na hornú rámovú trubku, jeden na pripevnenie na predstavec
Rozsah dodávky
- 1 taška na rám bicykla
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review