Puzdro na tablet „Fold“ pre Samsung Galaxy Tab S9 11", čierne
00217275
Tento obal na tablet nielenže poskytuje komplexnú ochranu pre tvoj Samsung Galaxy Tab S9 11", ale zároveň mu dodáva štýlový obchodný vzhľad. Funkcia stojana robí z tohto krytu ideálny doplnok pre pohodlnú prácu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne zariadenie, keď je veko otvorené, a vypne pri zatvorení
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Prestávka pre S-Pen
S výrezom na zadnej strane je S-Pen rýchlo po ruke a stále ho možno nabíjať a skladovať na obvyklom mieste
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 27,9 cm (11") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab S9 (11") |
| Pre značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Fold |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab S9 (11") |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 17 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 26 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Hmotnosť | 205 g |
| Vnútorná šírka | 16.53 cm |
| Vnútorná výška | 25.38 cm |
| Vnútorná hĺbka | 0.63 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnú prácu a na ochranu Samsung Galaxy Tab 9 11" pred nečistotami, prachom a poškriabaním
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
- Perfektná funkcia stojana jednoduchým zložením krytu
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablet "Fold"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
