Televízne slúchadlá "ShellTV II", Over‑Ear, jednostranné, kábel 6 m
00221782
Ak nechceš zdieľať svoj obľúbený televízny program, film alebo hudbu so susedmi, vychutnaj si ich radšej s náhlavnými slúchadlami "ShellTV II" s veľkým pohodlím pri nosení a skvelou kvalitou zvuku. Tak sa môžeš ponoriť do svojho sveta a nechať susedov v pokoji v tom ich.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pasívne potlačenie šumu
Výborné prispôsobenie znižuje neželaný vonkajší hluk, takže si môžete hudbu užívať bez rušenia
Pozlátený kolík
Pozlátený povlak konektora zabezpečuje bezpečný prenos signálu pre lepšiu kvalitu zvuku
Jednostranné vedenie káblov
Jednostranné vedenie káblov pre vychutnávanie hudby s väčšou voľnosťou pohybu
Polstrovaná čelenka
Polstrovaná čelenka pre pohodlné vychutnávanie hudby aj počas dlhšieho času
Obsahuje adaptér 6,35 mm
Vrátane pozláteného adaptéra na pripojenie slúchadiel k stereo systému, mixpultu a podobne s 6,35 mm audio výstupom
Nastaviteľná čelenka
Slúchadlá majú individuálne nastaviteľnú čelenku, ktorá sa prispôsobuje tvaru vašej hlavy
Extra dlhý kábel
Extra dlhý kábel (6 m), obzvlášť vhodný na pripojenie k televízorom alebo hi-fi prijímačom
Noise-Lock
Uzavretý, kruhový dizajn na ochranu pred vonkajším šumom
Ovládanie hlasitosti
Ovládanie hlasitosti pre individuálne, plynulé nastavenie hlasitosti
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Na doma / k TV |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia | 32 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Tmavošedá |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 40 mm |
| Dĺžka kábla | 6 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Over-Ear |
| Citlivosť | 113 dB/mW |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti |
Ďalšie informácie o produkte
- Slúchadlá cez uši "ShellTV II" so stereo zvukom - tvoj domáci spoločník k televízoru
- Žiadne batérie ani nabíjateľné batérie - slúchadlá sú vždy pripravené na použitie
- Nie je potrebné WLAN ani Bluetooth - pripojenie cez 3,5 mm jack konektor
Rozsah dodávky
- 1 pár slúchadiel na TV „ShellTV II“
- 1 adaptér s 6,35 mm jackom
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

















