Teplomer a vlhkomer "Cres", digitálny, do interiéru, sada 3 kusov, biely
00222243
Digitálny displej teploty, vlhkosti vzduchu a vnútorného prostredia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3 komfortné displeje pre vnútorné podnebie
Indikátor komfortu zobrazuje stav vnútorného podnebia v troch symboloch: neutrálna tvár, smiechajúca tvár a smutná tvár
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | CR2032 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 4.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.1 cm |
| Rozmer - výška | 5.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitálny |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevedenie | Presný teplomer |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | Vnútorná: 10% až 99% |
| Messbereich | -20°C až +60°C |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
Ďalšie informácie o produkte
- Digitálny displej teploty, vlhkosti vzduchu a vnútorného prostredia
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej teploty
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Hygrometer:
- Zobrazenie vlhkosti vzduchu v percentách
- Vyklápacia základňa na postavenie, ideálna na sledovanie klímy v izbách, detských izbách a obývačkach, ale aj v zimných záhradách a skleníkoch
Rozsah dodávky
- 3 teplomery a vlhkomery "Cres"
- 3 batérie CR2032
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review