Teplomer a vlhkomer "Saipan", strieborná/sivá
00222236
Analógové zobrazenie teploty a vlhkosti vzduchu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ušľachtilá oceľ |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Žiadne |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 12.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.5 cm |
| Rozmer - výška | 12.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Analógový |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevedenie | Presný teplomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | Vnútorná: 10% až 99% |
| Messbereich | - 30°C do +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | -30°C až +50°C |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | - 30°C do +50°C |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Vlhkomer |
Ďalšie informácie o produkte
- Analógové zobrazenie teploty a vlhkosti vzduchu
- Na zavesenie alebo postavenie na povrch
- Zobrazenie teploty v stupňoch Celzia
Rozsah dodávky
- 1 teplomer a vlhkomer "Chios"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review