Teplomer a vlhkomer "Tahiti", Ø 11 cm, strieborný
00222207
Analógové zobrazenie teploty a vlhkosti vzduchu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ušľachtilá oceľ |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Žiadne |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 11 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.2 cm |
| Rozmer - výška | 13 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Analógový |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevedenie | Teplomer do laboratória |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | Vnútorná: 10% až 99% |
| Messbereich | -20°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | -20°C až +50°C |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -20°C až +50°C |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Vlhkomer |
Ďalšie informácie o produkte
- Analógové zobrazenie teploty a vlhkosti vzduchu
- Displej teploty v stupňoch Celzia_x000D_
- Farebná zóna pohodlia pre zdravé vnútorné prostredie_x000D_
- Na postavenie alebo zavesenie, ideálne na sledovanie klímy v izbách, detských izbách a obývačkach, ale aj pre zimné záhrady a skleníky_x000D_
- Kryt z nehrdzavejúcej ocele
Rozsah dodávky
- 1 teplomer a vlhkomer "Tahiti"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review