Teplomer/Hygrometer "TH-10" s alarmom proti plesni
00176967
Na kontrolu vnútornej teploty a vlhkosti vzduchu v zdraviu prospešnej miestnosti / domácom prostredí
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Komfortný displej pre vlhkosť
Komfortný displej pri optimálnej vlhkosti v obývačke
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 9.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.8 cm |
| Rozmer - výška | 11 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Dátum |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevedenie | Presný teplomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% až 90% |
| Messbereich | 0°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 0°C až +50°C |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Funkcia hodín | Áno (12-/24-hodinový formát) |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Hodiny Budík |
Ďalšie informácie o produkte
- Na kontrolu vnútornej teploty a vlhkosti vzduchu v zdraviu prospešnej miestnosti / domácom prostredí
Teplomer:
- Ukladanie min./max. hodnôt teploty
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Vlhkomer:
- Ukladanie min./max. hodnôt vlhkosti vzduchu
- Varovanie pred nadmerným obsahom vlhkosti a rizikom plesní
- Alarm plesní sa aktivuje pri 70 % vlhkosti a je indikovaný blikajúcim symbolom
Funkcia času / kalendára / budíka:
- Možnosť prepínania medzi 12- a 24-hodinovým formátom času
- Zobrazenie dňa v týždni
- Funkcia budíka
Rozsah dodávky
- 1 termo/hygrometer "TH-10"
- 1 návod na použitie
- 2 AAA batérie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Udržuj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí riziko udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Používaj produkt výhradne na účely, na ktoré je určený.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk detí!
- Používaj produkt len za miernych klimatických podmienok.
Upozornenie – Batérie
- Vždy dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne akumulátory (alebo batérie) zodpovedajúce uvedenému typu.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z výrobkov, ktoré dlhší čas nepoužívaš (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Nevytváraj skratu batérií.
- Nevybíjaj batérie.
- Nehádzaj batérie do ohňa.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj a nenechávaj batérie uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Ihneď vyber a zlikviduj vyčerpané batérie z produktu.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review