Teplomer/Vlhkomer "TH-140" s indikátorom počasia, čierny
00186365
Digitálny priehľadný displej teploty, vlhkosti vzduchu, času a aktuálneho počasia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3 symboly Indikátor počasia
Zobrazenie trendov počasia v 3 ikonách: slnečno, zamračené, daždivé
Transparentný zobrazovací displej
Zobrazenie funkcií a nameraných hodnôt na priehľadnom displeji, pre pohodlie na stole
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | LR1130 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 6.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.2 cm |
| Rozmer - výška | 14.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Dátum |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevedenie | Presný teplomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - presnosť merania | ±10% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% až 90% |
| Messbereich | -35°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | -40°C až 50°C |
| Montáž | Postavenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1 °C |
| Funkcia hodín | Áno (12-/24-hodinový formát) |
| Ďalšie funkcie | Predpoveď počasia |
Ďalšie informácie o produkte
- Digitálny priehľadný displej teploty, vlhkosti vzduchu, času a aktuálneho počasia
Teplomer:
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
- Ukladanie min./max. hodnôt teploty
- Merací rozsah: -35 °C až +50 °C
Vlhkomer:
- Ukazovateľ počasia: slnečno, zamračené, daždivo (na základe zmien vlhkosti vzduchu)
- Ukladanie min./max. hodnôt vlhkosti vzduchu
- Merací rozsah: 20 % až 90 %
Čas / kalendár / budík:
- Možnosť prepínania medzi 12- a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu a dňa v týždni
- Funkcia budíka a odloženia budenia
- Rozťahovacia a skladacia základňa
Rozsah dodávky
- 1 teplomer/vlhkomer "TH-140"
- 2 gombíkové batérie LR1130
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie obchodné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Nedovoľ, aby produkt spadol a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – batérie / gombíkové batérie
- Vždy dodržiavaj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vkladaj ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie typu uvedeného v návode. Uchovaj si informácie o správnom výbere batérií na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z výrobkov, ktoré dlhšie nepoužívaš (ak nie sú určené pre núdzové použitie).
- Nezrážaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Neprehĺtaj batérie alebo gombíkové články, hrozí popálenie nebezpečnými látkami.
- Ak sa viečko batériového priestoru nedá bezpečne zatvoriť, výrobok nepoužívaj a drž ho mimo dosahu detí.
- Tento výrobok obsahuje gombíkové batérie. Ak sa gombíková batéria prehltne, môžu sa už do 2 hodín objaviť vážne vnútorné popáleniny, ktoré môžu viesť k smrti.
- Ak máš podozrenie, že niekto prehltol gombíkovú batériu alebo ju má v tele, okamžite vyhľadaj lekársku pomoc.
- Drž nové aj použité gombíkové batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
