Termo-/Hygrometer "Mini", biely
00186363
Digitálny displej vnútornej teploty a okolitej vlhkosti
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | CR2025 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 6.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1 cm |
| Rozmer - výška | 4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitálny |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevedenie | Farebný teplomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - presnosť merania | ±8% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Messbereich | -10°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | -10°C až +50°C |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -10°C až +50°C |
| Ďalšie funkcie | Pamäť údajov |
Ďalšie informácie o produkte
- Digitálny displej vnútornej teploty a okolitej vlhkosti
- Šetrí miesto vďaka malým rozmerom a môže sa použiť kdekoľvek
- Dá sa upevniť pomocou háčika alebo magnetu
- Možno prepnúť medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
- Ukladanie max./min. údajov o teplote a vlhkosti vzduchu
Rozsah dodávky
- 1 "Mini" termo/hygrometer
- 1 batéria CR2025
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa postriekaniu vodou.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Drž deti určite od obalového materiálu preč, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Tento produkt, ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Upozornenie – batérie / gombíkové batérie
- Dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie typu uvedeného v návode. Ulož si informácie o správnom výbere batérií pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a proti-kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z výrobkov, ktoré dlhšie nepoužívaš (pokým nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovuj batérie.
- Nezahrievaj a nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a neznečisťuj nimi životné prostredie. Môžu obsahovať toxické a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a nízkom tlaku (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dbaj, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Neprehĺtaj batérie ani gombíkové batérie, hrozí popálenie spôsobené nebezpečnými látkami.
- Ak sa viečko batérií nedá bezpečne zatvoriť, nepoužívaj produkt a drž ho mimo dosahu detí.
- Tento produkt obsahuje gombíkové batérie. Ak sa gombíková batéria prehltne, môže spôsobiť vážne vnútorné popáleniny už do 2 hodín a viesť k smrti.
- Ak máš podozrenie, že niekto prehltol gombíkovú batériu alebo ju má v tele, okamžite vyhľadaj lekársku pomoc.
- Uchovávaj nové aj použité gombíkové batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review