Termo-/hygrometer "TH-130", biely
00186360
Na kontrolu vnútornej teploty a vlhkosti vzduchu v zdraviu prospešnej miestnosti / domácom prostredí
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3 komfortné displeje pre vnútorné podnebie
Indikátor komfortu zobrazuje stav vnútorného podnebia v troch symboloch: neutrálna tvár, smiechajúca tvár a smutná tvár
Modern + Flat
Ploché puzdro v modernom vysokolesklom vzhľade
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | CR2025 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 10 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.1 cm |
| Rozmer - výška | 8.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitálny |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vonku) | 0°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 0°C až +50°C (32°F až 122°F) |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Pamäť údajov |
Ďalšie informácie o produkte
- Na kontrolu vnútornej teploty a vlhkosti vzduchu v zdraviu prospešnej miestnosti / domácom prostredí
- Max./min. ukladanie dát teploty a okolitej vlhkosti
Rozsah dodávky
- 1 termo/hygrometer "TH-130"
- 1 batéria CR2025
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Neprevádzkuj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nenechávaj produkt padať a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Deti drž určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Nepoužívaj produkt tam, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Tento produkt, ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk detí!
- Používaj výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – batérie / gombíkové batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie zodpovedajúce uvedenému typu. Ulož si informácie o správnom výbere batérií z návodu na použitie na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a kontakty v zariadení.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré nebudú dlhšie používané (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nabíjaj iba nabíjateľné batérie, ostatné nenabíjaj.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nevypúšťaj do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dbaj, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nehltaj batérie ani gombíkové články, hrozí riziko popálenia nebezpečnými látkami.
- Ak sa viečko batériového priestoru nedá bezpečne zatvoriť, nepoužívaj produkt a drž ho mimo dosahu detí.
- Tento produkt obsahuje gombíkové batérie. Ak sa gombíková batéria prehltne, môžu sa do 2 hodín objaviť vážne vnútorné popáleniny, ktoré môžu viesť k smrti.
- Ak máš podozrenie, že niekto prehltol gombíkovú batériu alebo ju má v tele, okamžite vyhľadaj lekársku pomoc.
- Drž nové aj použité gombíkové batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
