Touch Switch, nočné/orientačné LED svetlo, do zásuvky, dotykový senzor vypnutia/zapnutia
00223495
LED nočné a orientačné svetlo v teplom žltom tóne s jednoduchým dotykovým ovládaním pre bezpečné osvetlenie detských izieb, kúpeľní a spální, chodieb, schodísk, pivníc a pod.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Dotykový senzor
Integrovaný dotykový senzor na zapínanie a vypínanie svetla dotykom
Energeticky úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: nočné svetlo sa pripája do zásuvky, nízka spotreba energie vďaka LED svietiacej dióde, ktorá sa neprehrieva
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba svetla | Žltá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 6.3 cm |
| Rozmer - šírka | 6.4 cm |
| Rozmer - výška | 6.4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba nočného svetla | 1 W |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Životnosť | 50000 h |
| Zdroj svetla | LED |
| Farba svetla / Farebná teplota | Teplá biela - 3378 K |
| Ďalšie funkcie | Dotykový senzor |
Ďalšie informácie o produkte
- LED nočné a orientačné svetlo v teplom žltom tóne s jednoduchým dotykovým ovládaním pre bezpečné osvetlenie detských izieb, kúpeľní a spální, chodieb, schodísk, pivníc a pod.
- Nočný svetielko zapneš a vypneš za pár sekúnd krátkym dotykom
- Veľmi nenápadné, príjemné a teplé svetlo na orientáciu v tme, ktoré zároveň odbúrava detské strachy
- Energeticky úsporné nočné svetlo do vnútorných zásuviek do spální, detských izieb, chodieb, priechodov, schodísk, pivníc alebo garáže
- Vhodné ako svetlo na zdriemnutie alebo aj na zvýraznenie atmosféry domáceho kina
- Na rozdiel od bežných žiaroviek má LED dióda oveľa dlhšiu životnosť (až 50 000 hodín) a takmer nevydáva teplo, čo z nej robí bezpečnú voľbu na používanie
Rozsah dodávky
- 1 LED nočné svetlo s dotykovým vypínačom
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review