Traveller, taška na notebook, 40-41 cm (15,6-16,2"), čierna
00222022
Všetko, čo potrebuješ do práce, sa sem zmestí. S elegantným, profesionálnym dizajnom a usporiadaným vnútrom je taška na notebook "Traveller" s veľkosťou 15,6 až 16,2 palca tvojím prvotriednym pracovným spoločníkom.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Polstrovaný ramenný popruh
Polstrovaný ramenný popruh pre pohodlné nosenie: dá sa odopnúť a nastaviť na dĺžku
Obalená rukoväť
Praktická rukoväť s látkovým povlakom pre pohodlie pri nosení
Pás električiek
Popruh vozíka na pohodlné pripevnenie k rukoväti vozíka
Štruktúra organizátora vo vnútri
Organizačná štruktúra vo vnútri tašky na organizované skladovanie doplnkov
Štruktúra organizéra v prednom vrecku
Organizačná štruktúra v prednom vrecku na organizované skladovanie doplnkov
Dostatok úložného priestoru v dvoch hlavných priehradkách
Dva samostatné hlavné priestory ponúkajú priestor na všetko, čo potrebujete v bežnom pracovnom živote a na služobných cestách – od notebookov cez tablety až po dokumenty
Ultraľahký materiál
Ľahká na služobnú cestu: Ultraľahká taška na notebook – ideálna pre tých, ktorí sa ponáhľajú z jedného stretnutia na druhý a z miesta na miesto so všetkými svojimi pracovnými potrebami
Dokumentová plošina
S priečinkom na dokumenty sú dôležité dokumenty, zložky, poznámkový blok a ďalšie doplnky okamžite po ruke
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko na doplnky alebo osobné veci
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 40 - 41 cm (15,6" - 16,2") |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Traveller |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 42 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 28.5 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 12.5 cm |
| Hmotnosť | 423 g |
| Vnútorná šírka | 41 cm |
| Vnútorná výška | 24 cm |
| Vnútorná hĺbka | 7 cm |
| Objem | 15 l |
Ďalšie informácie o produkte
- Módna, ľahká a priestranná: Taška na notebook na uloženie tvojho notebooku a ochranu pred špinou a poškriabaním
- Vhodné pre Apple MacBook Pro 16,2"
Rozsah dodávky
- 1 taška na notebook "Traveller"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review