Trojnohý statív "Delta Duo 170", 3D
00004098
Niekedy môže byť ťažké držať kameru stabilne len voľnými rukami. Tento statív poskytuje perfektný držiak na kameru pre fotografických nadšencov, je vybavený rýchloupínacou platničkou, 3D naklápacou hlavou a umožňuje plynulé nastavenie výšky stredového stĺpika. Skvelé!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3D: 3-cestná hlava
3D: trojcestná hlava umožňuje dokonalé zarovnanie pre horizontálne, horizontálne a portrétne zábery
Rýchlo uvoľňujúca platňa
Rýchlospúšťacia platňa pre rýchlu výmenu fotoaparátu
Integrated monopod
Vyberateľný stredný stĺpik na použitie ako plnohodnotný jednonohý statív
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 1850 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Ručne nastaviteľný stredový stĺpik |
| Max. výška | 170 cm |
| Max. hrúbka profilu | 26 mm |
| Min. výška | 62 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 66 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 3-dielne (2x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Nivelačné zariadenie |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 3-cestná hlava |
| Ďalšie funkcie | Nivelačné zariadenie |
| Max. zaťaženie | 4000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- statív na fotoaparát a videokameru, bez kmitaní a so stabilitou na nerovných povrchoch
- Veľké, funkčné rýchloupínacie zámky na nohy pre rýchle a jednoduché nastavenie dĺžky nohy v akejkoľvek polohe
- Vodováha integrovaná do hlavy a základne statívu
- S gumovými nohami pre bezpečné postavenie
- Hroty na nohách statívu zabezpečujú mimoriadne stabilnú polohu na mäkkých alebo klzkých povrchoch
- Monopod, min. výška 59 cm / max. výška 148 cm
- Náhradná rýchloupínacia doska (gumená): Číslo položky 00004424
Rozsah dodávky
- 1 trojnohý statív "Delta Duo 170"
- 1 taška
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
