Trojnohý statív "Star 20", 125 - 3D
00004117
Niekedy môže byť ťažké držať kameru stabilne len voľnými rukami. Tento statív poskytuje perfektný držiak na kameru pre fotografických nadšencov, je vybavený rýchloupínacou platničkou, 3D naklápacou hlavou a umožňuje plynulé nastavenie výšky stredového stĺpika. Skvelé!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3D: 3-cestná hlava
3D: trojcestná hlava umožňuje dokonalé zarovnanie pre horizontálne, horizontálne a portrétne zábery
Rýchlo uvoľňujúca platňa
Rýchlospúšťacia platňa pre rýchlu výmenu fotoaparátu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Série | Star 20 |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 780 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Ručne nastaviteľný stredový stĺpik |
| Max. výška | 125 cm |
| Max. hrúbka profilu | 21 mm |
| Min. výška | 47 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 51 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 3-dielne (2x vyťahovateľné) |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 3D hlava |
| Max. zaťaženie | 2000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- statív na fotoaparát a videokameru, bez kmitaní a so stabilitou na nerovných povrchoch
- Vodováha integrovaná do hlavy statívu
- Neustále nastavovanie výšky stredovej tyče
- Výstuhy nôh a gumové nožičky pre pevný a stabilný úchop
- Vďaka funkčným rýchloupínacím zámkom nôh sa nohy statívu dajú jednoducho a rýchlo zafixovať na požadovanej výške alebo pozícii
Rozsah dodávky
- 1 trojnohý statív "Star 20“
- 1 taška na statív
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review