Trojnohý statív "Star BR", 153 - 3D
00004597
statív na fotoaparát a videokameru, bez kmitaní a so stabilitou na nerovných povrchoch
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3D: 3-cestná hlava
3D: trojcestná hlava umožňuje dokonalé zarovnanie pre horizontálne, horizontálne a portrétne zábery
Rýchlo uvoľňujúca platňa
Rýchlospúšťacia platňa pre rýchlu výmenu fotoaparátu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Star 61 |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 1220 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Nastavenie stredového stĺpika pomocou kľuky |
| Max. výška | 153 cm |
| Max. hrúbka profilu | 20 mm |
| Min. výška | 60 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 60 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 3-dielne (2x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Nivelačné zariadenie |
| Rukoväť | Rukoväť z plastu |
| Statívová hlava | 3D hlava |
| Ďalšie funkcie | Nivelačné zariadenie |
| Max. zaťaženie | 3000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- statív na fotoaparát a videokameru, bez kmitaní a so stabilitou na nerovných povrchoch
- Vodováha integrovaná do hlavy statívu a základne
- S kľukou na plynulé nastavenie výšky stredovej tyče
- Pevné priečne vzpery a pružné gumové nožičky pre bezpečné umiestnenie na nerovnom povrchu
- Funkčné rýchloupínacie zámky nôh pre rýchle a jednoduché zaistenie dĺžky nohy v akejkoľvek polohe
- Rukoväť
- S hákmi na závažia pre lepšiu stabilitu počas veterných podmienok a na nerovnom teréne
- Náhradná rýchloupínacia doska: Hama položka č. 00004154
Rozsah dodávky
- 1 trojnohý statív "Star BR“
- 1 taška
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review