Trojnohý statív "TAR Duo", 165 - s guľou
00004475
statív na fotoaparát a videokameru, snímky bez kmitaní a so stabilitou na nerovných povrchoch
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Integrated monopod
Plnohodnotný monostatív – spojením odnímateľného stredového stĺpika a časti nohy
Ball head with friction screw and panorama function
Ball head with panorama function allows perfect orientation for recording in portrait and landscape
Rýchlo uvoľňujúca platňa
Rýchlospúšťacia platňa pre rýchlu výmenu fotoaparátu
Inverted position
Obrátená poloha umožňuje makrosnímky pri zemi
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Hama Traveller |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 1600 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Ručne nastaviteľný stredový stĺpik |
| Max. výška | 165 cm |
| Max. hrúbka profilu | 26 mm |
| Min. výška | 50 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 45 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 4-dielne (3x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Nivelačné zariadenie |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 3D guľová hlava s panoramatickou funkciou |
| Ďalšie funkcie | Nivelačné zariadenie |
| Max. zaťaženie | 8000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- statív na fotoaparát a videokameru, snímky bez kmitaní a so stabilitou na nerovných povrchoch
- Ľahká a pevná konštrukcia z hliníka
- Funkčné rýchloupínacie zámky nôh pre rýchle a jednoduché zaistenie dĺžky nohy v akejkoľvek polohe
- S gumovými nohami pre bezpečné postavenie
- Kompaktná veľkosť balenia 45 cm vďaka skladacím nohám statívu
- Vodováha integrovaná v hlave statívu
- Rýchloupínacia doska s gumovou výstelkou
- Teleskopický stredový stĺpik s hákmi na závažia pre lepšiu stabilitu počas veterných podmienok a na nerovnom teréne
- Nohy statívu je možné roztvárať po krokoch (3 kroky)
- Protišmyková pena na nohách statívu pre použitie za každého počasia
- Monopod, min. výška 84 cm / max. výška 172 cm
- Náhradná spojovacia doska, č. produktu 00004463
Rozsah dodávky
- 1 trojnohý statív "TAR Duo“
- 1 taška
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Deti drž určite mimo obalu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obal ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu, inak stratíš všetky záruky.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review