Trojnožný statív "Action Smart 165 3D", 3‑cestná hlava, držiak mobilu
00004491
Statív na fotoaparát pre ostré fotografie bez rozmazania a stabilitu na nerovnom teréne, vhodný pre fotoaparáty, videokamery a smartfóny
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Flexible photography
One tripod, many possibilities: flexible photography and filming with a smartphone, digital camera and video camera
3D: 3-cestná hlava
3D: trojcestná hlava umožňuje dokonalé zarovnanie pre horizontálne, horizontálne a portrétne zábery
Rýchlo uvoľňujúca platňa
Rýchlospúšťacia platňa pre rýchlu výmenu fotoaparátu
With spikes
Hroty na nohách statívu zabezpečujú obzvlášť pevné postavenie na mäkkom alebo šmykľavom podklade
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Hama Star |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 1400 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Nastavenie stredového stĺpika pomocou kľuky |
| Max. výška | 165 cm |
| Max. hrúbka profilu | 23 mm |
| Min. výška | 61 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 61 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 3-dielne (2x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Nivelačné zariadenie |
| Rukoväť | Rukoväť z plastu |
| Statívová hlava | 3-cestná hlava |
| Ďalšie funkcie | Nivelačné zariadenie |
| Max. zaťaženie | 4000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Statív na fotoaparát pre ostré fotografie bez rozmazania a stabilitu na nerovnom teréne, vhodný pre fotoaparáty, videokamery a smartfóny
- Vodováha integrovaná do hlavy a základne statívu
- S kľukou pre plynulé nastavenie výšky stredovej tyče
- Fixovateľné priečne vzpery a flexibilné gumové nožičky pre bezpečné umiestnenie na nerovnom povrchu
- Funkčné rýchloupínacie zámky nôh pre rýchle a jednoduché zafixovanie dĺžky nohy v akejkoľvek pozícii
- Rukoväť
- Protišmykové penové rukoväte na nohách statívu pre použitie za každého počasia
- S hákmi na závažia pre lepšiu stabilitu počas veterného počasia a na nerovnom teréne
Držiak na smartfón:
- S týmto držiakom je možné pripevniť všetky smartfóny na statív
- Skrutkový univerzálny držiak pre zariadenia bez statívového závitu
- Extrémne flexibilný, pre šírku smartfónu od 5,8 do 8,3 cm
- Kompaktný dizajn
- Ideálny na selfie fotky a videá, video denníky, blogy, dovolenky a život na cestách
- Žiadne viac roztrasené, nakrivo nasnímané selfie
- Svorkový pružinový držiak a vybranie na povrchu zabezpečujú pevný úchop, zatiaľ čo guma chráni kryt pred poškriabaním
Rozsah dodávky
- 1 statív "Action Smart 165 3D"
- 1 držiak na smartphone
- 1 rýchloupínacia doska
- 1 taška
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review