Trojnožný statív "PRO Move 160 2D+", video statív pre kameru a mobil, 160 cm
00004668
Ľahký statív s malými zbalenými rozmermi a množstvom funkcií: video statív s 2D plynulým naklápaním je ideálny na stabilné reels, videá a krátke videá, vhodný pre fotoaparáty a videokamery aj smartfóny, vrátane Apple iPhone, Samsung a všetkých populárnych značiek
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Camera tripod, including mobile phone holder
Flexible tripod for mobile phone and camera: practical mobile phone holder for smartphone included, which makes it all the more faster to change to the mobile phone camera and back – universal tripod for all situations
Quick-release plate
Changed out in no time: Quick-change plate for rapid changing of the camera, whether a smartphone, camera, SLR or system camera – always the right device for any setting
With spikes and rubber caps
Always non-slip: Spikes on the tripod feet ensure an especially sturdy position on soft or slippery surfaces – simply remove the rubber feet on the travel tripod as needed
2D fluid tilt
Ideal for recording video: the integrated 2D fluid tilt with panorama function guarantees smooth, judder-free panning for perfect shots
Super-lightweight travel tripod
The video tripod incl. 2D fluid tilt and mobile phone holder weighs just 1.6 kg and is always to hand - capture every moment perfectly anywhere
Up to 7 kg load capacity
Safety first: the lightweight photo tripod can stably and reliably hold up to 7 kg – including camera or smartphone with mount, microphone or light as well as a safety weight on the central column
Retro position for macro photography
Exceptional detail images: in the retro position, the tripod allows for outstanding macro and video shots close to the ground – for professional videos and images from a low height
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (2D) Foto |
| Odporučené použitie | Smartfón Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 1400 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Ručne nastaviteľný stredový stĺpik |
| Max. výška | 160 cm |
| Max. hrúbka profilu | 29 mm |
| Min. výška | 50 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 55 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 4-dielne (3x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Držiak mobilu |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 2D fluidná statívová hlava |
| Ďalšie funkcie | Držiak mobilu |
| Max. zaťaženie | 7000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Ľahký statív s malými zbalenými rozmermi a množstvom funkcií: video statív s 2D plynulým naklápaním je ideálny na stabilné reels, videá a krátke videá, vhodný pre fotoaparáty a videokamery aj smartfóny, vrátane Apple iPhone, Samsung a všetkých populárnych značiek
- Pre fotoaparáty a mobilné telefóny: kombinácia statívu a držiaka ti umožní robiť fotografie a videá bez trasenia
- Rýchloupínacia doska s integrovanou ochranou fotoaparátu
- Teleskopický stredový stĺpik s hákmi na závažia, kufre a pod.: lepšia stabilita za veterných podmienok a na nerovnom teréne
- Nohy statívu sa dajú rozložiť po krokoch (3 kroky)
- Video statív minimálna výška 46 cm / maximálna výška 160 cm
Držiak na smartfón:
- Skrutkový 360° univerzálny držiak na snímky v portrétnom alebo krajinnom formáte
- Na pripevnenie všetkých smartfónov na statívy so ¼" statívovým závitom
- Mimoriadne flexibilný, pre šírku smartfónu od 5,8 do 8,8 cm
- Na selfie a videá, ideálny na video denníky, blogy a perfektný na cestovanie a vonku
- Studená topánka na pripevnenie LED svetiel a mikrofónov napríklad
- Svorka s pružinovým držiakom a vybranie na povrchu zabezpečujú pevný úchop, zatiaľ čo guma chráni kryt pred poškriabaním
Rozsah dodávky
- 1 statív „PRO Move 160 2D+“
- 1 držiak na smartfón
- 1 rýchloupínacia doska
- 3 gumové krytky
- 1 prepravná taška s ramenným popruhom
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review