Trojnožný statív "Rotary Smartphone II 150", Bluetooth® ovládač
00004675
Či už ide o spontánne selfie alebo plánované natáčanie videa: tento kompaktný cestovný statív s držiakom na smartfón a diaľkovým Bluetooth ovládaním zaručuje stabilné zábery kdekoľvek si. Jednoducho ho nastav, pripevni fotoaparát alebo smartfón na statív – a ide sa na to!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Alternatíva k flexibilnému statívu
Flexibilná alternatíva k veľkým statívom: ideálna, ak musíte ísť rýchlo alebo je málo miesta, napríklad pre veľký statív
Kompaktný cestovný formát
Kompaktný cestovný formát je ideálny na dovolenky, turistiku a výlety do prírody
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 1850 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Ručne nastaviteľný stredový stĺpik |
| Max. výška | 150 cm |
| Max. hrúbka profilu | 20 mm |
| Min. výška | 41.5 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 48 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 3-dielne (2x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Nivelačné zariadenie |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | Žiadny |
| Ďalšie funkcie | Nivelačné zariadenie |
| Max. zaťaženie | 1000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Stojan na statív pre fotografie bez rozmazania a stabilitu na nerovnom teréne, vhodný pre smartfóny, kompaktné a systémové fotoaparáty
- Vďaka kombinácii statívu a držiaka môžeš fotiť bez rozmazania so smartfónom
- Môžeš ho použiť úplne zložený ako selfie monopod
- Plynulé nastavenie výšky vďaka teleskopickému mechanizmu
- Krížové vzpery a gumové nožičky zabezpečujú pevný úchop na hladkých, klzkých a nerovných povrchoch
- Otočný držiak na smartfón pre portrétne a krajinné formáty
- Extrémne flexibilný, pre šírky smartfónov od 5,8 do 8,8 cm
- Kompaktný dizajn
- Na selfie a videá, ideálny na video denníky, blogy a na použitie vonku
- Svorka s pružinovým držiakom a vybranie na povrchu zabezpečujú pevný úchop, guma chráni kryt pred poškriabaním
- Bluetooth spúšť pre fotoaparáty smartfónov a tabletov, ideálna na selfie
- Pripojenie cez Bluetooth priamo so smartfónom alebo tabletom
- Umožňuje neobvyklé uhly fotenia a selfie
- Na selfie fotky a videá, blogy, ideálne na výlety, život na cestách a akčnú fotografiu
- Lepšie zaostrovanie, rýchlejšie snímky, čo vedie k lepším fotkám a ostrým, nerozmazaným selfie
- Ak je smartfón alebo tablet umiestnený na vhodnom mieste, obe ruky zostanú voľné – predĺžené selfie rameno je minulosť
- Bezpečné fotenie v akčných situáciách
- Perfektné na párty a skupinové zábery, pretože dosah až 10 m umožňuje oveľa širšie zorné pole
- Nezávislé na režime samospúšte
- Malá a kompaktná Bluetooth spúšť sa zmestí kamkoľvek
Rozsah dodávky
- 1 statív "Rotary Smartphone II"
- 1 držiak na smartphone
- 1 diaľkové ovládanie Bluetooth na spúšť (vrátane 1 batérie CR1632, 1 pútka na zápästie)
Poznámky pre spotrebiteľov
Funkcia Bluetooth diaľkového spúšťača závisí od softvéru na tvojom zariadení.
Pozri si informácie o produkte od výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón alebo tablet podporuje diaľkové ovládanie spúšte, alebo sa pozri na internete.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review