TS36E bezdrôtový senzor k meteostaniciam
00186347
Pre rozšírenie rôznych meteorologických staníc Hama o vonkajšie senzory
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 4 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.1 cm |
| Rozmer - výška | 10.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Vonkajší bezdrôtový senzor |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -40°C až +60°C |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre rozšírenie rôznych meteorologických staníc Hama o vonkajšie senzory
- Dodatočné vonkajšie senzory umožňujú sledovanie počasia na rôznych miestach
- Displej na zobrazenie teploty a vlhkosti vzduchu
- Vonkajší senzor je kompatibilný s nasledujúcimi meteostanicami: 00136222, 00136293, 00136294, 00186310, 00186311, 00186312, 00186421
Rozsah dodávky
- 1 vonkajší senzor "TS36E"
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Neumiestňuj produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov a televízorov a pod. Elektronické zariadenia aj okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite vyhoď podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tak všetky nároky na záruku.
- Používaj produkt iba na účel, na ktorý je určený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nie je určený pre deti!
- Používaj tento výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – Batérie
- Dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie typu uvedeného v návode. Ulož si informácie o správnom výbere batérií pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a kontakty v zariadení.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (ak nie sú určené na núdzové použitie).
- Nez krát batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nevhadzuj batérie do ohňa ani ich nezohrievaj.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review