TS38G, bezdrôtový senzor k meteostaniciam
00186419
Pre rozšírenie rôznych meteorologických staníc Hama o vonkajšie senzory
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 3.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.1 cm |
| Rozmer - výška | 10 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Vonkajší bezdrôtový senzor |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -40°C až +60°C |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre rozšírenie rôznych meteorologických staníc Hama o vonkajšie senzory
- Ďalšie vonkajšie senzory umožňujú sledovanie počasia na rôznych miestach
- Vonkajší senzor je kompatibilný s nasledujúcimi meteorologickými stanicami: 00186314, 00186420
Rozsah dodávky
- 1 vonkajší senzor "TS38G"
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Neumiestňuj produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okenné rámy môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Drž deti určite mimo obalu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obal okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Tým strácaš akékoľvek nároky na záruku.
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nie je určený pre deti!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – batérie
- Vždy dodržiavaj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vkladaj ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj iba akumulátory (alebo batérie), ktoré zodpovedajú uvedenému typu.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z produktov, ktoré sa dlhší čas nepoužívajú (ak nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nabíjaj iba nabíjateľné batérie, iné nenabíjaj.
- Nehádž batérie do ohňa.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nenechávaj uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
