TV držiak na stenu FIX "Strong", 800 x 400, 229 cm (90"), čierny
00118128
Pre inštaláciu televízorov s plochou obrazovkou s veľkosťou obrazovky od 94 do 229 cm (37" až 90")
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Nízky profil
Plochý držiak na stenu TV umožňuje moderný a úsporný dizajn obytného priestoru
Malá priechodná výška stien
Vďaka malej vzdialenosti medzi stenami sa držiak televízora nenápadne zlieva s obytným prostredím
Extremely resilient up to 100 kg
Extremely strong: stable design allows the secure attachment of TV sets with a weight of up to 100 kg and a screen size of up to 90"
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 229 cm (90") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 94 cm (37") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Fixný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 86 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 42 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 20.2 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 86 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 218 cm (85") 229 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 198 cm (78") 201 cm (79") 222 cm (88") 218,4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 800x400 |
| VESA štandard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 800 x 400 100 x 100 75 x 75 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 800 x 200 75 x 100 700 x 400 200 x 400 50 x 50 200 x 200 |
| Vzdialenosť od steny | 2.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | TV |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 100 kg |
| Náklon - | 0 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Rotácia | 0 ° |
| Kvalita | Special |
| Minimálna vzdialenosť | 2.6 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 2.6 cm |
| Rozsah otáčania | 0 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre inštaláciu televízorov s plochou obrazovkou s veľkosťou obrazovky od 94 do 229 cm (37" až 90")
- Držiak vyrobený z extra pevného základného materiálu (oceľ)
- Obzvlášť vhodný pre ultra tenké OLED televízory
- Mimoriadne praktický a šetriaci priestor pre optimálne umiestnenie plochého displeja v každej izbe
Rozsah dodávky
- 1 pevný TV držiak na stenu
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 vodováha
- 1 návod na inštaláciu
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych dodávaných montážnych príslušenstiev odporúčame na inštaláciu použiť aj nasledujúce nástroje: vŕtačku, ceruzku, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč, vodováhu.
Hmoždinky a skrutky dodávané s týmto držiakom na TV sú vhodné iba pre betónové a pevné tehlové steny. Pred začatím inštalácie si prosím skontroluj svoju stenu. Ak je stena z iného materiálu, zabezpeč si vhodné hmoždinky a skrutky u špecializovaného predajcu.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt nein montuj na miestach, kde by sa mohli nachádzať ľudia.
- Po namontovaní produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne raz za štvrťrok).
- Dávaj pozor, aby nebola prekročená maximálna prípustná nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne prípustné rozmery.
- Dbaj na to, aby produkt nebol zaťažený asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (závisí od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a produkt ďalej nepoužívaj.
Varovanie
- Vzhľadom na rozmanitosť dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien nemusí priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V ojedinelých prípadoch môžu byť skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak na stenu príliš dlhé.
- Upozorňujeme, že priložené hmoždinky sú schválené len pre betónové a plné tehlové steny.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného montážneho materiálu.
- Ak montážny materiál nie je súčasťou priloženej montážnej sady, zabezpeč si vhodný montážny materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode.
- Pri iných materiáloch a konštrukčných typoch stien, na ktoré je inštalácia určená, si zabezpeč vhodný montážny materiál v špecializovanom obchode.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj násilie ani veľkú silu. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak na stenu.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa o montáž sám!
FAQs
Môžem tiež zavesiť svoj zakrivený televízor na nástenný držiak?
Áno, s priloženými distančnými podložkami sa dajú aj televízory so zahnutým zadným dielom ľahko zavesiť
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














