TV držiak na stenu FULLMOTION "Ultraslim", 600x400, 229 cm (90"), čierny
00220851
Predstav svoju prémiovú TV dokonale s naším svetovým unikátom: tento ultra tenký, no zároveň plne mobilný nástenný držiak premení tvoju TV na obraz. Pútavá technológia a premyslený koncept pre tvoju interiérovú dizajn!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vrátane spiritovej vodováhy
Zahrnutie vodováhy pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu
Vŕtacia šablóna na označenie vrtných otvorov
Vďaka vŕtacej šablóne jednoduché označenie vŕtacích otvorov bez nutnosti upevňovať držiak na stenu
Následné zaradenie
Ak je držiak TV na stene namontovaný mierne nakrivo, poloha televízora sa dá horizontálne korigovať o niekoľko stupňov neskôr
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou a 10-ročnou zárukou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Plne kĺbový držiak televízora
Pre dokonalý uhol sledovania: Tento držiak televízora sa prispôsobuje vašim individuálnym potrebám – či už otočný, nakláňavý, vysúvateľný – takto funguje domáca zábava
Integrovaná správa káblov
Pre upratanú atmosféru bývania: Systém správy káblov vedie káble úhľadne za televízorom – tým sa predchádza neporiadku a šetrí miesto, a vedenie káblov tiež chráni kábel pred pretrhnutím kábla tým, že poskytuje úľavu od napätia
Do 90" a 50 kg
Mimoriadne odolný: pevný dizajn s dvojitým ramenom umožňuje bezpečné pripevnenie televízorov s hmotnosťou až 50 kg a uhlopriečky obrazovky až do 90 palcov
Extrémne nízky profil 2,3 cm
Ultra štíhla a nenápadná: Vďaka malej vzdialenosti steny 2,3 cm sa držiak TV nenápadne začlení do obývacieho prostredia, šetrí miesto a dáva vám všetku slobodu potrebnú na navrhnutie miestnosti
Ideálne pre super-ploché televízory
Inovatívne spracované: dizajn nástenného držiaka je prispôsobený ultra-plochým televízorom a je ideálny pre obzvlášť ploché obrazovky, ako sú OLED televízory
Montáž televízora so štandardom VESA
Spoľahlivá montáž televízorov so štandardom VESA od 200x200 do 600x400
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 229 cm (90") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 94 cm (37") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Výsuvný Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Zliatina hliníka Kov |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 64.5 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 44 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 35 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 24 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 218 cm (85") 229 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 198 cm (78") 201 cm (79") 222 cm (88") 218,4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 200x200 - 600x400 |
| VESA štandard | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 500 x 400 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kĺbov | 4 |
| Prevedenie | OLED TV |
| Doplnkové vlastnosti | Dvojité rameno Organizér káblov Vodováha |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 50 kg |
| Náklon - | 10 ° |
| Rotácia | 2 ° |
| Ďalšie funkcie | Vodováha |
| Kvalita | Ultraslim |
| Minimálna vzdialenosť | 2.3 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 27.8 cm |
| Rozsah otáčania | 60 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Superplochý držiak na televízor kombinuje praktické a estetické požiadavky, dokonca aj pre veľké televízory: štýlový a nenápadný formát pre pocit domáceho kina z každého uhla pohľadu, dokonale vhodný pre ultratenké televízory s uhlopriečkou obrazovky od 94 do 229 cm (37" až 90").
- Vždy dokonalá vzdialenosť od televízora: otočné rameno vytvára max. vzdialenosť od steny 27,8 cm
- Žiadne medzery: vďaka inovatívnemu, ultra tenkému dizajnu je extra plochý nástenný držiak takmer neviditeľný, keď je zložený, s minimálnou vzdialenosťou od steny 23 mm
- S nástenným držiakom na TV je možné televízor nepretržite nakláňať až o -10°
- Plný pohyb v akcii: plne pohyblivé otočné rameno na televízore sa môže otáčať až o 60° a vždy zaručuje najlepší výhľad na dianie, napríklad aj cez miestnosti, napríklad v otvorených obytných a jedálenských priestoroch
- Obzvlášť vhodné pre ultra ploché OLED televízory, ktoré s ultra tenkým nástenným držiakom vyzerajú, akoby priamo viseli na stene
- Mimoriadne pohodlné a šetriace miesto pre optimálne umiestnenie plochého televízora v každej miestnosti
- Systém Easy-Fix umožňuje všetky funkcie jednoducho a plynule nastaviť a zafixovať
- Dizajn vyvinutý v Nemecku
Rozsah dodávky
- 1 držiak na TV FULLMOTION
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 vodováha
- 1 návod na inštaláciu
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych inštalačných doplnkov dodaných v balení odporúčame aj nasledujúce náradie: vŕtačku, ceruzku, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč, vodováhu.
Aby si mohol využiť plný rozsah pohybu, natiahni kábel k plne vysunutému držiaku na TV a zabezpeč, aby mal kábel dostatok miesta na pohyb.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode, pokiaľ nie je súčasťou dodanej montážnej sady.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo vysoký tlak. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














