TV držiak na stenu, otočný, naklápací, vysúvací, 216 cm (85") do 50 kg
00220898
Full flexibility in the home cinema: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile wall bracket, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 81 to 216 cm (32" to 85")
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vŕtacia šablóna na označenie vrtných otvorov
Vďaka vŕtacej šablóne jednoduché označenie vŕtacích otvorov bez nutnosti upevňovať držiak na stenu
Následné zaradenie
Ak je držiak TV na stene namontovaný mierne nakrivo, poloha televízora sa dá horizontálne korigovať o niekoľko stupňov neskôr
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
Plne kĺbový držiak televízora
Pre dokonalý uhol sledovania: Tento držiak televízora sa prispôsobuje vašim individuálnym potrebám – či už otočný, nakláňavý, vysúvateľný – takto funguje domáca zábava
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 81,28 - 215,9 cm (32" - 85") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 218 cm (85") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Výsuvný Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 64 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 41.8 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 29.7 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 17.8 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 198 cm (78") 201 cm (79") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 100x100 - 600x400 |
| VESA štandard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 100 x 100 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 100 x 150 200 x 400 100 x 200 200 x 200 |
| Vzdialenosť od steny | 8.4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kĺbov | 3 |
| Prevedenie | TV |
| Doplnkové vlastnosti | Vŕtacia šablóna Dvojité rameno Organizér káblov Vodováha |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 50 kg |
| Náklon - | 15 ° |
| Náklon + | 15 ° |
| Rotácia | 6 ° |
| Minimálna vzdialenosť | 8.4 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 42 cm |
| Rozsah otáčania | 150 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Full flexibility in the home cinema: whether it be your favourite chair or the sofa corner, with this fully mobile wall bracket, film and series addicts will always be sitting in the VIP lounge. Ideal for flat-screen TVs with a screen diagonal of 81 to 216 cm (32" to 85")
- TV wall bracket especially suited for flat-screen televisions, allows optimal positioning of the flat-screen TV in any room, ideal for open-plan living rooms
- Up to +/-15° continuous tilt
- 2 movable swivel arms for greater stability and even weight distribution, up to 150° swivel range
- Supports all VESA standards up to 600 x 400
- Supplied hook and eye cable tie ensures everything remains tidy and provides suitable strain relief
- With small spirit level for easy and quick installation
- Design developed in Germany
Rozsah dodávky
- 1 TV wall bracket
- Installation material incl. Fischer plugs
- 1 spirit level
- 1 drilling template
- 1 installation instructions
Poznámky pre spotrebiteľov
In addition to the various installation accessories delivered in the package, we also recommend the following tools: drill, pencil, screwdriver, power screwdriver, measuring tape, open-end spanner, spirit level.
To be able to use the full range of motion, route the cable to the fully extended TV wall bracket and ensure that there is sufficient room for the cable to move.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














