TV držiak na stenu, otočný, naklápateľný, 66 cm (26") do 15 kg
00220820
Plná flexibilita v domácom kine: či už je to tvoja obľúbená stolička alebo roh pohovky, s týmto plne pohyblivým nástenným držiakom budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP lóži. Ideálne pre televízory s plochou obrazovkou s uhlopriečkou 25 až 66 cm (10" až 26").
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Káblový manažér
Manažér káblov zabezpečuje poriadok a potrebné uvoľnenie napätia
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Plne kĺbový držiak televízora
Pre dokonalý uhol sledovania: Tento držiak televízora sa prispôsobuje vašim individuálnym potrebám – či už otáčaním alebo nakláňaním – takto funguje domáca zábava
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 25 - 66 cm (10" - 26") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 66 cm (26") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 25 cm (10") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 12 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 12 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 6.6 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 16.5 cm |
| Veľkosť obrazovky | 61 cm (24") 25 cm (10") 50,8 cm (20") 48 cm (19") 66 cm (26") 58 cm (23") 56 cm (22") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 100x100 |
| VESA štandard | 100 x 100 75 x 75 |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kĺbov | 2 |
| Prevedenie | TV |
| Doplnkové vlastnosti | Organizér káblov |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 15 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotácia | 0 ° |
| Ďalšie funkcie | Organizér káblov |
| Minimálna vzdialenosť | 5.6 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 22.2 cm |
| Rozsah otáčania | 180 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Plná flexibilita v domácom kine: či už je to tvoja obľúbená stolička alebo roh pohovky, s týmto plne pohyblivým nástenným držiakom budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP lóži. Ideálne pre televízory s plochou obrazovkou s uhlopriečkou 25 až 66 cm (10" až 26").
- Držiak na TV na stenu, obzvlášť vhodný pre ploché televízory, umožňuje optimálne umiestnenie plochého televízora v každej miestnosti, ideálny pre otvorené obývacie priestory
- Tiež vhodný pre Amazon Echo Show 15
- Podporuje všetky VESA štandardy až do 100 x 100
- Naklápanie až +5/-12° plynulo
- Otáčanie na 2 kĺboch: až do 180°
Rozsah dodávky
- 1 nástenný držiak na TV
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 inštrukcia na montáž
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych inštalačných doplnkov dodaných v balení odporúčame aj nasledujúce náradie: vŕtačku, ceruzku, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč, vodováhu.
Aby si mohol využiť plný rozsah pohybu, natiahni kábel k plne vysunutému držiaku na TV a zabezpeč, aby mal kábel dostatok miesta na pohyb.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode, pokiaľ nie je súčasťou dodanej montážnej sady.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo vysoký tlak. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
FAQs
Môžem tiež zavesiť svoj zakrivený televízor na nástenný držiak?
Áno, s priloženými distančnými podložkami sa dajú aj televízory so zahnutým zadným dielom ľahko zavesiť
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














