TV držiak na stenu TILT, 191 cm (75"), čierny
00118069
Pre inštaláciu televízorov s plochou obrazovkou s veľkosťou obrazovky od 81 do 191 cm (32 až 75")
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľový plech |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 45.4 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 41.8 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 20.4 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 45.4 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 400x400 |
| VESA štandard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 100 x 100 75 x 75 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 200 x 400 200 x 200 |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | TV |
| Doplnkové vlastnosti | Vodováha |
| Veľkosť montážnych dier | do M6 |
| Max. nosnosť | 35 kg |
| Náklon - | 10 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Rotácia | 0 ° |
| Ďalšie funkcie | Vodováha |
| Kvalita | Basic |
| Minimálna vzdialenosť | 2.4 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 2.4 cm |
| Rozsah otáčania | 0 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre inštaláciu televízorov s plochou obrazovkou s veľkosťou obrazovky od 81 do 191 cm (32 až 75")
- Optimálne umiestnenie plochého panelového displeja v každej miestnosti
- Podporuje všetky štandardy VESA až do 400 x 400
- Naklonenie až do -10° plynule
Rozsah dodávky
- 1 náklopný držiak na TV na stenu
- Montážne príslušenstvo
- 1 vodováha
- 1 inštalačný návod
Poznámky pre spotrebiteľov
Ak chceš svoj televízor nainštalovať veľmi blízko k stene, tento držiak na televízor je presne ten správny pre tvoje potreby. Ak však chceš väčšiu vzdialenosť od steny, jednoducho použi priloženú podložku.
Okrem rôznych montážnych príslušenstiev, ktoré sú súčasťou balenia, odporúčame na inštaláciu použiť aj tieto náradia: vŕtačku, ceruzku, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meter, očkový kľúč a vodováhu.
Hmoždinky a skrutky dodávané s týmto držiakom na televízor sú vhodné iba na betónové a plné tehlové steny. Pred začatím inštalácie si prosím skontroluj svoju stenu. Ak je stena z iného materiálu, zabezpeč si vhodné hmoždinky a skrutky u špecializovaného predajcu.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nepripevňuj produkt na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať ľudia.
- Po namontovaní produktu a pripevnenej záťaži skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne raz za štvrťrok).
- Dávaj pozor, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dbaj na to, aby produkt nebol zaťažený asymetricky.
- Pri nastavovaní dávaj pozor, aby produkt nebol asymetricky zaťažený a nebola prekročená maximálna povolená nosnosť.
- Dodrž bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (závisí od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a ďalej produkt nepoužívaj.
Varovanie
- Vzhľadom na rozmanitosť koncových zariadení a stenových konštrukcií na trhu nemusí priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch môžu byť skrutky na upevnenie koncového zariadenia k stenovému držiaku príliš dlhé.
- Upozorňujeme, že priložené kotvy sú schválené len pre betónové a plné tehly.
- Pred montážou si prečítaj návod na obsluhu svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Ak upevňovací materiál nie je súčasťou dodanej montážnej sady, zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode.
- Pri iných materiáloch a konštrukčných typoch steny, na ktorú sa bude inštalovať, si zabezpeč vhodný montážny materiál v špecializovanom obchode.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj násilie ani veľkú silu. Môžeš poškodiť svoje koncové zariadenie alebo stenový držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na odborníkov a nepokúšaj sa o to sám!
FAQs
Potrebujem samostatnú vodováhu na inštaláciu?
Uzavretá vodováha je určená len na približnú orientáciu. Odporúčame skontrolovať správne zarovnanie s upravenou vodováhou od špecializovaného predajcu.
Môžem tiež zavesiť svoj zakrivený televízor na nástenný držiak?
Áno, s priloženými distančnými podložkami sa dajú aj televízory so zahnutým zadným dielom ľahko zavesiť
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














