TV nástenný držiak, otočný, naklápaný, vysúvateľný, 165 cm (65") do 25 kg
00220824
Plná flexibilita v domácom kine: či už to bude tvoja obľúbená stolička alebo roh sedačky, s týmto plne pohyblivým nástenným držiakom budú filmoví a seriáloví maniaci vždy sedieť v VIP salóniku. Ideálne pre ploché televízory s uhlopriečkou od 81 do 165 cm (32" až 65").
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Káblový manažér
Manažér káblov zabezpečuje poriadok a potrebné uvoľnenie napätia
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
Plne kĺbový držiak televízora
Pre dokonalý uhol sledovania: Tento držiak televízora sa prispôsobuje vašim individuálnym potrebám – či už otočný, nakláňavý, vysúvateľný – takto funguje domáca zábava
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 81 - 165 cm (32"- 65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 43.5 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 43.5 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 6 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 25.3 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 400x400 |
| VESA štandard | 400 x 400 100 x 100 75 x 75 300 x 300 200 x 200 |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kĺbov | 3 |
| Prevedenie | TV |
| Doplnkové vlastnosti | Organizér káblov |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 25 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotácia | 0 ° |
| Ďalšie funkcie | Organizér káblov |
| Minimálna vzdialenosť | 5.6 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 41.6 cm |
| Rozsah otáčania | 180 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Plná flexibilita v domácom kine: či už to bude tvoja obľúbená stolička alebo roh sedačky, s týmto plne pohyblivým nástenným držiakom budú filmoví a seriáloví maniaci vždy sedieť v VIP salóniku. Ideálne pre ploché televízory s uhlopriečkou od 81 do 165 cm (32" až 65").
- Držiak na televízor na stenu, obzvlášť vhodný pre ploché televízory, umožňuje optimálne umiestnenie plochého televízora v akejkoľvek miestnosti, ideálny pre otvorené obytné priestory
- Podporuje všetky štandardy VESA až do 400 x 400
- Naklápanie až +5/-12° plynule
- Rozsah otáčania na 3 pántoch: až 180°
Rozsah dodávky
- 1 nástenný držiak na TV
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 inštrukcia na montáž
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych montážnych doplnkov dodaných v balení odporúčame aj nasledujúce náradie: vŕtačku, ceruzku, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč a vodováhu.
Aby si mohol využiť plný rozsah pohybu, natiahni kábel k plne vysunutému držiaku na TV a zabezpeč, že je dostatok miesta na pohyb kábla.
Ak používaš držiak na TV s VESA štandardom do 200 x 200, nemusíš inštalovať štyri ďalšie ramienka. Tie potrebuješ len pri VESA štandardoch väčších ako 200 x 200.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode, pokiaľ nie je súčasťou dodanej montážnej sady.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo vysoký tlak. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
FAQs
Môžem tiež zavesiť svoj zakrivený televízor na nástenný držiak?
Áno, s priloženými distančnými podložkami sa dajú aj televízory so zahnutým zadným dielom ľahko zavesiť
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














