TV nástenný držiak, pevný, ochrana proti krádeži, 165 cm (65") do 50 kg
00220858
Hotel, stretnutie alebo veľtrh – s týmto nástenným držiakom si užiješ priamy pohľad na plochú TV v akejkoľvek miestnosti, vhodný pre ploché obrazovky s uhlopriečkou od 81 do 165 cm (32" až 65")
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Jednoduché odomykanie
Potiahnutím za uvoľňovacie káble sa mechanizmus uvoľní a televízor sa dá vybrať
Špeciálne zariadenie proti krádeži
Zariadenie proti krádeži umožňuje zabezpečiť televízor visiacim zámkom a zablokovať systém odomykania
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Na verejnosti |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 81 - 165 cm (32"- 65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Fixný Naklápací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 44.8 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 42.48 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 44.8 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 15 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 132 cm (52") 145 cm (57") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 100x100 - 400x400 |
| VESA štandard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 100 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 100 x 200 200 x 200 |
| Vzdialenosť od steny | 6.4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | TV |
| Doplnkové vlastnosti | Lockable Vodováha |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 50 kg |
| Náklon - | 0 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Rotácia | 0 ° |
| Ďalšie funkcie | Poistka |
| Kvalita | Professional |
| Rozsah otáčania | 0 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Hotel, stretnutie alebo veľtrh – s týmto nástenným držiakom si užiješ priamy pohľad na plochú TV v akejkoľvek miestnosti, vhodný pre ploché obrazovky s uhlopriečkou od 81 do 165 cm (32" až 65")
- Testované podľa kritérií uznávanej skúšobnej inštitúcie na použitie na verejných miestach, ako sú hotely, konferenčné miestnosti, reštaurácie alebo bary
- Mimoriadne pohodlné a úsporné na miesto pre optimálne umiestnenie plochého televízora v každej miestnosti
- Skladacie ramená: viac miesta počas montáže, ďalšie káble možno pripojiť rýchlo a jednoducho
- Odstránením visacieho zámku a kovového krytu sa držiak opäť sprístupní a televízor možno odstrániť
- Odblokovacie záložky môžu byť neviditeľne uložené pomocou magnetov
- Podporuje všetky štandardy VESA až do 400 x 400
- S malou vodováhou pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu
- Dizajn vyvinutý v Nemecku
Rozsah dodávky
- 1 držiak na TV na stenu
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 vodováha
- 1 návod na inštaláciu
Poznámky pre spotrebiteľov
Zámok nie je súčasťou dodávky.
Upozorňujeme, že priemer oblúka zámku musí byť 4 až 6 mm.
Držiak je možné odomknúť a televízor odstrániť iba vtedy, ak nie je pripevnený žiadny zámok.
Okrem rôznych montážnych príslušenstiev dodávaných v balení odporúčame aj nasledujúce nástroje: vŕtačku, ceruzku, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meter a vodováhu.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode, pokiaľ nie je súčasťou dodanej montážnej sady.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo vysoký tlak. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
FAQs
Môžem tiež zavesiť svoj zakrivený televízor na nástenný držiak?
Áno, s priloženými distančnými podložkami sa dajú aj televízory so zahnutým zadným dielom ľahko zavesiť
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














