TV stojan "Staffelei", dizajn drevo orech, 75", výškovo nastaviteľný
00220872
Mnoho hitov alebo seriálov je skutočným vrcholom a pripomína umelecké dielo. S televíznym stojanom na podlahu môžeš svoj štýlový plochý televízor umiestniť do centra pozornosti alebo ho dať nabok – podľa toho, ako si praješ, kedy má televízor zaujímať ktoré miesto.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Káblové klipy na úľavu od napätia
Klipy na káble pre správnu správu káblov s úľavou od napätia
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Moderný dizajn stojana
Moderný a minimalistický stojan stojana na TV stolíku premení váš televízor na špeciálny domáci doplnok
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane sady skrutiek môžete začať hneď
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | TV |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 94 - 191 cm (37" - 75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 94 cm (37") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Fixný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Orechová |
| Farba | Orechová |
| Farba | Hnedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spodná časť (šírka) | 75.1 cm |
| Spodná časť (dĺžka) | 54 cm |
| Hmotnosť | 7509.07 g |
| VESA štandard | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 |
| Rozmer - šírka | 75.1 cm |
| Rozmer - hĺbka | 54 cm |
| Rozmer - výška | 133.4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Výškovo nastaviteľné Organizér káblov |
| Druh a pôvod dreva | Druh dreva a pôvod neznámy |
| Veľkosť montážnych dier | M8 |
| Max. nosnosť | 40 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Maximálna flexibilita pre každý životný štýl: samostatne stojaci dizajnový stojan na TV s maximálnou nosnosťou 40 kg je ideálny pre ploché obrazovky s uhlopriečkou od 94 do 191 cm (37" až 75") a dokonale vystaví TV v každej miestnosti, či už v spálni, obývačke alebo v otvorenom priestore.
- Štýlové upútavky do domácnosti: Drevený vzhľad v modernom orechovom prevedení ladí s každým štýlom bývania, od minimalistického a vzdušného cez škandinávsky útulný až po luxusnú eleganciu
- Na stojane na TV v orechovom dizajne sa televízor stáva obrazom sám o sebe alebo sa dá nenápadne začleniť do obytného prostredia
- Samostatne stojaci TV stojan ako ideálna náhrada za objemný TV nábytok, ako sú komody, nízke skrinky, ďalšie TV stolíky alebo nástenné držiaky
- Všetko v jednom ako TV základňa: jednoducho polož ploché televízory na TV stojan ako na plátno, upevni ich a máš hotovo
- Bez vŕtania: ako podlahový TV stojan je perfektný pre flexibilné umiestnenie v každej miestnosti a v prenajatých bytoch či domoch, kde nie je možné alebo žiaduce montovať stropné či nástenné držiaky alebo robiť vŕtacie otvory
- Extrémne stabilný trojnohý rám pre bezpečné postavenie držiaka TV
- Výškovo nastaviteľný: vďaka skladacím TV ramenám možno televízor namontovať na rôzne výšky (+/- 8,4 cm) – pre zaručený perfektný pozorovací uhol obrazovky
Rozsah dodávky
- 1 stojan na TV
- Montážne príslušenstvo
- 3 klipy na káble
- 1 inštalačný návod
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych montážnych doplnkov dodávaných v balení odporúčame aj nasledujúce nástroje: skrutkovač, vodováhu.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode, pokiaľ nie je súčasťou dodanej montážnej sady.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo vysoký tlak. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
