Ultra Pro, LED baterka, 1000 Lúmenov
00185801
Nech je svetlo – a táto LED baterka svieti naozaj jasným svetlom. Môžeš si dokonca nastaviť zaostrenie lúča, aby si osvetlil vzdialené alebo blízke objekty. Bezpečnosť pri používaní s vozidlami a vonku!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Funkcia zaostrenia
Nastaviteľné zaostrenie lúča pre dokonalé osvetlenie na blízku aj vzdialenú vzdialenosť
Odolné voči nárazom
Odolný voči nárazom vďaka mimoriadne robustnej LED technológii
Energeticky úsporné a dlhotrvajúce
LED svetlá sú energeticky efektívnejšie a teda odolnejšie ako bežné baterky
Viac svietivosti vďaka LED
LED svetlá sú jasnejšie ako bežné lampy
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Svetelný rozsah | 200 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 4 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Výkon | 10 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba LED | Biela |
| Farba | Strieborná Biela Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 3.9 cm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Rozmer - dĺžka | 13.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet žiaroviek | 1 |
| Počet LED | 1 |
| Max. Lúmenov | 1000 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- Vysoko kvalitná a odolná baterka v hliníkovom púzdre, ideálna na vonkajšie aktivity, dielne, autá a voľný čas
- LED technológia pre rovnomerné osvetlenie plochy
- Prepínateľné v 4 stupňoch: veľmi jasné svetlo, jasné svetlo, tlmené svetlo, blikajúce svetlo
Rozsah dodávky
- 1 LED baterka "Ultra Pro"
- 4 AAA Micro batérie
Poznámky pre spotrebiteľov
Tento produkt je určený iba na použitie ako baterka.
Tento produkt nie je vhodný na osvetlenie miestností v interiéri.
Špeciálna lampa s vynikajúcou odolnosťou proti vibráciám pre mobilné použitie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
