Ultraslim TV držiak pevný 90", do 80 kg, extra tenký, antracit
00220845
Super plochý, jednoducho spoľahlivý a prakticky neviditeľný: s jeho inovatívnym dizajnom nastavuje extra plochý držiak na TV Ultraslim scénu pre tvoj plochý televízor ako obraz a znižuje vzdialenosť od steny na absolútne minimum. To je čistá estetika pre tvoj obývačku!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vrátane spiritovej vodováhy
Zahrnutie vodováhy pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu
Jednoduché odomykanie
Potiahnutím za uvoľňovacie káble sa mechanizmus uvoľní a televízor sa dá vybrať
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou a 10-ročnou zárukou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Extrémne nízky profil 1,45 cm
Ultra štíhla a nenápadná: Vďaka malej vzdialenosti steny 1,45 cm sa držiak televízora nenápadne začlení do obývacieho prostredia, šetrí miesto a dáva vám všetku potrebnú slobodu pri navrhovaní miestnosti
Montáž televízora so štandardom VESA
Spoľahlivá montáž televízorov so štandardom VESA od 50x50 do 600x400
Ideálne pre super-ploché televízory
Inovatívne spracované: dizajn nástenného držiaka je prispôsobený ultra-plochým televízorom a je ideálny pre obzvlášť ploché obrazovky, ako sú OLED televízory
2 Nastavenia výšky
Najlepšie výhľady vďaka dvom rôznym výškovým nastaveniam: po montáži držiaka na stene je možné televízor zdvihnúť do dvoch rôznych výšok držiaka
Do 90" a 80 kg
Mimoriadne odolný: pevný dizajn s dvojitým ramenom umožňuje bezpečné pripevnenie televízorov vážiacich až 80 kg a uhlopriečky obrazovky až 90 palcov
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Inteligentné zarovnanie
Po inštalácii môže byť držiak vodorovne zarovnaný na stene pomocou štrbinových otvorov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 229 cm (90") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 94 cm (37") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Fixný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Farba | Antracitová |
| Farba | Šedá Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 67.4 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 46 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 67.4 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 5 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 218 cm (85") 229 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 198 cm (78") 201 cm (79") 222 cm (88") 218,4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 600x400 |
| VESA štandard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 100 x 100 75 x 75 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 75 x 100 100 x 150 200 x 400 400 x 100 600 x 100 100 x 200 50 x 50 200 x 200 |
| Vzdialenosť od steny | 1.45 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | TV |
| Doplnkové vlastnosti | Vodováha |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 80 kg |
| Rotácia | 3 ° |
| Ďalšie funkcie | Vodováha |
| Kvalita | Ultraslim |
Ďalšie informácie o produkte
- Superplochý televízny držiak na stenu spája praktické a estetické požiadavky, aj pre veľké televízory: štýlový a nenápadný formát pre uprataný domov s pocitom domáceho kina, dokonale vhodný pre ultra ploché televízory s uhlopriečkou od 94 do 229 cm (37" až 90")
- Prakticky žiadna vzdialenosť od TV: ultra tenký nástenný držiak na TV má extra malú vzdialenosť od steny len 14,5 mm
- Pevné uchytenie bez medzier: vďaka inovatívnemu, ultra tenkému dizajnu je extra plochý nástenný držiak prakticky neviditeľný za TV
- Obzvlášť vhodný pre ultra tenké OLED televízory, ktoré vyzerajú, akoby viseli priamo na stene s ultra tenkým nástenným držiakom
- Minimalistický, štýlový a šetriaci priestor pre optimálne umiestnenie plochého televízora v akejkoľvek miestnosti, napr. v spálni alebo obývačke
- Pevný držiak na TV vyrobený z extra pevného surového materiálu (oceľ)
- Výškovo nastaviteľný o 103 mm (v závislosti od veľkosti obrazovky a polohy VESA otvorov)
- Dizajn vyvinutý v Nemecku
Rozsah dodávky
- 1 držiak na TV na stenu
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 vodováha
- 1 návod na inštaláciu
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych inštalačných doplnkov dodaných v balení odporúčame aj nasledujúce nástroje: vŕtačka, ceruzka, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč, vodováha.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode, pokiaľ nie je súčasťou dodanej montážnej sady.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo vysoký tlak. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














