Univerzálna anténna zásuvka "Skitu", prechodová zásuvka, 10 dB, 4v1
00205355
SAT / anténová vysielacia zásuvka s pripojením kompatibilným s kanálom spätnej väzby pre obojsmerné aplikácie na SAT alebo širokopásmových káblových sieťach na príjem SAT/káblovej/Internetovej/telefónnej/Unicable služby
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
4in1
Možné paralelné využitie SAT, káblovej televízie, internetu a telefónu
Return path compatible
Prípojka vhodná pre režim s kanálom spätného prenosu pre interaktívne aplikácie ako napr. internet alebo telefón cez káblový modem
Unicable compatible
Vhodné pre použitie systému unicable pre začlenenie jednokáblových systémov podľa EN 50494
Triple play
Pozeranie TV, telefonovanie a surfovanie (triple) cez jednu linku
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | Priechodná zásuvka |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prepojovací útlm | 10 dB |
| Frekvenčný rozsah | 5 Mhz - 2200 Mhz |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čistobiela |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 68 mm |
| Rozmer - šírka | 68 mm |
| Rozmer - výška | 39 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | S krytom a rámom |
Ďalšie informácie o produkte
- SAT / anténová vysielacia zásuvka s pripojením kompatibilným s kanálom spätnej väzby pre obojsmerné aplikácie na SAT alebo širokopásmových káblových sieťach na príjem SAT/káblovej/Internetovej/telefónnej/Unicable služby
- Schopný prijímať DVB-S/-C/-T
- Multimediálne kompatibilný s spätným kanálom 5 až 65 MHz (Internet/telefón)
- Internetový signál sa prijíma na TV zásuvke
- Diode oddelené SAT pripojenie
- Predĺžená F-zásuvka (inštaláčne priateľská)
- Vhodné pre kryty v súlade s nemeckými normami, napr. pre Bush + Jäger
- Ideálne pre HDTV
Technické údaje:
- Frekvenčný rozsah: 5 až 2 200 MHz
So SAT pripojením: 950 až 2 200 MHz
- Strata pripojenia: 10 dB/+-1,5 dB
- SAT prenosová strata <3 dB
pri TV pripojení: 109 až 865 MHz
- Spätný kanál: 5 až 65 MHz
- Útlm pripojenia: 12 dB/>-1,0 dB
- Prenosová strata: <2 dB
pri rádiovom pripojení: 87,5 až 108 MHz
- Útlm pripojenia: 12 dB/>1,5 dB
- Prenosová strata: <2 dB
Pripojenia:
F-konektor: SAT/>nicable
IEC (koaxiálny zástrčka): anténa/kábel (Internet/telefón)
IEC (koaxiálna zásuvka): Rádio
Rozsah dodávky
- 1 univerzálna zásuvka antény "Skitu"
- 1 povrchovo montovaný rám
- 1 krycia doska
- Montážne príslušenstvo
Poznámky pre spotrebiteľov
Pre súbežné používanie káblovej televízie a internetu/telefónu je potrebné použiť dátové TV/rozbočovač.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
