Univerzálna čistiaca handrička na CD, DVD, LP a pod.
00181423
Na čistenie LP platní, CD, DVD, Blu-Ray a všetkých druhov skla, plastu, kovu a pod.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Antistatický efekt
Antistatický efekt zabraňuje obnove tvorby prachu po čistení
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | Univerzálny |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Mikrovlákno |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Žltá |
| Farba | Žltá |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 20 cm |
| Rozmer - šírka | 20 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Handrička na suché čistenie |
| Možnosť prania | Do 30°C |
Ďalšie informácie o produkte
- Na čistenie LP platní, CD, DVD, Blu-Ray a všetkých druhov skla, plastu, kovu a pod.
- Pre efektívne a jemné čistenie LP platní
- Odstraňuje častice nečistôt
- Zlepšuje kvalitu prehrávania obrazových a zvukových médií
- Materiál: 80 % polyester, 20 % polyamid
Rozsah dodávky
- 1 univerzálna čistiaca handrička
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review