Univerzálna ochranná fólia na displej EASY-ON® „Premium“, pre displeje do 14 cm (5,5")
00001210
Chráni displeje pred nečistotami, škrabancami a odtlačkami prstov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Zjednodušená inštalácia
EASY-ON: ® Fixačné pomôcky na zjednodušenú aplikáciu ochrannej fólie
Technológia so 4 vrstvami
Mimoriadne odolná voči poškriabaniu, kyselinám, antistatická a umývateľná štvorvrstvová technológia
Reprodukcia v pravých farbách
Reprodukcia skutočných farieb na displeji pre žiarivé farby
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 7,12 - 13,97 cm (2,8" - 5,5") |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast (PET) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Série | Premium |
| Farba | Priehľadná |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 2 |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Uhlopriečka | 14 cm |
| Rozmer - dĺžka | 8.5 cm |
| Rozmer - šírka | 12 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Chráni displeje pred nečistotami, škrabancami a odtlačkami prstov
- Univerzálne vhodné pre všetky digitálne fotoaparáty, mobilné telefóny, MP3 prehrávače a navigačné systémy s veľkosťou obrazovky do 14 cm (5,5")
- Jednoduchá aplikácia bez vzduchových bublín, dá sa odstrániť bez zanechania zvyškov
- Samolepiace
- Ľahko sa dá orezať na požadovanú veľkosť nožnicami
- Záruka: 10 rokov
Rozsah dodávky
- 2 univerzálne ochranné fólie "Premium"
- 2 vzory
- 1 mikrovláknová handrička
- 1 karta na pripevnenie fólie
- 2 aplikátory EASY-ON®
- Návod na aplikáciu EASY-ON®
Poznámky pre spotrebiteľov
Šablóny sú dostupné na stiahnutie na www.hama-protect.com. Umožňujú ti jednoducho prispôsobiť univerzálnu ochranu obrazovky tvojim individuálnym požiadavkám.
Prosím, uisti sa, že pri tlači šablón je nastavená veľkosť dokumentu na 100 %.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review