Univerzálna USB-C nabíjačka, GaN, 3 porty, Power Delivery (PD), 5-28V/140W
00200019
Perfektné pre domáce kancelárie, kancelárie a rodinu – vďaka trom portom môžeš súčasne nabíjať smartfóny, notebooky a Bluetooth slúchadlá cez USB nabíjačku s technológiou GaN. Power Delivery 3.1 tiež zabezpečuje napájanie maximálnou rýchlosťou.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Dá sa použiť po celom svete
Sieťové pripojenie od 100–240V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérom špecifickým pre krajinu
Rýchle nabíjanie viacerých zariadení
Ideálne na súčasné a rýchle nabíjanie viacerých zariadení cez USB
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Efektívne a optimalizované nabíjanie
Integrovaný integrovaný obvod automaticky detekuje pripojené zariadenie pre efektívne a optimalizované nabíjanie
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita spracovania, výkonu a bezpečnosti
Komponenty vyrobené z nitridu gália (GaN)
Výkonná technológia GaN: Najvyššia účinnosť s nízkou produkciou tepla v kompaktnom a ľahkom dizajne – komponenty vyrobené z nitridu gália to umožňujú
Suché zipsy na káble
Suché zipsy umožňujú správnu správu káblov bez zbytočného preplnenia káblov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Notebook Android smartfóny eBook/Tablet |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupné napätie / výstupný prúd | 5 - 28 V / -- |
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Rýchlosť nabíjania | Turbo Fast Charge |
| Nabíjacia technológia | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery |
| Max. zaťaženie | 140 W |
| Vstupné napätie notebooku | 5-28 V |
| Ochranné obvody | Ochrana pred prehriatím Ochrana pred prepätím Ochrana pred skratom |
| Energia | |
|---|---|
| Spôsob nabíjania | Pripojenie |
| Indikácia nabíjania | Žiadne |
| Max. výstupný výkon | 140 W |
| Max. výstupný prúd | 5 A |
| Napájacia vidlica | Euro vidlica |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 7.8 cm |
| Výška (telo) | 7.7 cm |
| Hĺbka (telo) | 3 cm |
| Hmotnosť | 460 g |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Rozmer - šírka | 7.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Rozmer - výška | 7.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet súčasne nabíjaných zariadení | 3 |
| Doplnkové vlastnosti | Pásky na suchý zips |
| Nastavenie napätia zdroja | Automaticky |
Ďalšie informácie o produkte
- Na nabíjanie a dodávku energie až pre tri USB zariadenia súčasne na jednej zásuvke, napr. notebook, tablet, smartfón, power banka, čítačka e-kníh a pod.
- Podporuje štandard USB Power Delivery (PD) 3.1 Extended Power Range (EPR) s výkonom až 5 A / 28 V / 140 W
- Ideálne pre všetky zariadenia nabíjané cez USB, napr. notebook, tablet, smartfón, power banku, konzolu
- Stabilný držiak pre bezpečné, úsporné a zvislé / vertikálne umiestnenie nabíjacej stanice
- Vhodné aj pre Apple MacBook, Samsung Galaxy, Nintendo Switch
- USB Power Delivery je tiež známy ako „USB PD“
- Kompatibilné s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
- 2 x USB-C, 1 x USB-A
Rozsah dodávky
- 1 univerzálna nabíjacia stanica USB-C
- 1 sieťový kábel
- 1 držiak
- 1 návod na obsluhu
Poznámky pre spotrebiteľov
Vďaka komunikácii medzi terminálovým zariadením a nabíjačkou táto napájacia jednotka vždy dodáva správny výkon na čo najrýchlejšie, optimalizované a efektívne nabitie tvojho terminálového zariadenia.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Nehádž produkt a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt, ak je zjavne poškodený.
- Používaj produkt výhradne na účely, na ktoré je určený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Zaisti dostatočnú cirkuláciu vzduchu okolo povrchov krytu. Nabíjačku používaj výhradne v priloženom držiaku.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekláňaj ani nekrč kábel.
- Pri odpojení kábla ťahaj priamo za zástrčku, nikdy za kábel.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, adaptérsky kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce prenechaj kvalifikovanému odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review