Univerzálne puzdro na mobil, do 16x8,9x1,2 cm, syntetická koža, čierne
00137096
Praktický formát puzdra: štíhly, klasický, flexibilný - sofistikovaný vzhľad s celkovou ochranou mobilného telefónu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkké podložky všade okolo: supermäkká vnútorná podšívka na ochranu citlivého displeja, na bokoch a na zadnej strane smartfónu
Odolné voči poškriabaniu
Materiál odolný voči poškriabaniu: Kľúče, perá a mince nemajú veľký vplyv na ochranný kryt v nohaviciach, kabelkách a vreckách bundy vďaka materiálu proti škrabaniu
Vrecko na mobilný telefón s Easy-Slide
Integrovaný zdvih: Vďaka funkcii zdvihu sa mobil dá ľahko vysunúť z puzdra a je okamžite po ruke
Skryté magnetické uzávery
Neviditeľná bezpečnosť: praktický prípad pre mobilný telefón so skrytým magnetickým uzáverom
Syntetická koža s efektom proti odtlačkom prstov
Povrch odolný voči odtlačkom prstov: Kvalitná, mäkká imitácia kože obalu mobilného telefónu zabraňuje škaredým stopám po odtlačkoch prstov – vždy vyzerá sviežo a čisto a je obzvlášť príjemná na dotyk
S prsteňom na iné možnosti nosenia
Všetky možnosti sú otvorené: Napríklad popruh na mobilný telefón s karabínou sa dá pripevniť na prsteň a zavesiť ho na krk alebo pripevniť puzdro s prsteňom na inú tašku
2 vrecká na karty
Vrecko na mobilný telefón s funkciou peňaženky: Dva sloty na karty na zadnej strane obalu ponúkajú priestor na doklady, karty, lístky, bankovky a podobne – vždy po ruke bez nutnosti hľadať peňaženku
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | Až do 18,79 cm (7,4") |
| Vhodné pre | Smartfón |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Imitácia kože |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 9.5 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 17.5 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Hmotnosť | 47 g |
| Vnútorná šírka | 8.9 cm |
| Vnútorná výška | 16 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Vnútorná podšívka | Nylon |
| Typ uzáveru | Zatváranie na magnet |
Ďalšie informácie o produkte
- Praktický formát puzdra: štíhly, klasický, flexibilný - sofistikovaný vzhľad s celkovou ochranou mobilného telefónu
- Univerzálne pre všetky mobilné telefóny do rozmerov 16,0 x 8,9 x 1,2 cm
- Protišmykový materiál s pevným úchopom, ktorý sa ľahko nevysunie z ruky, zo stola ani z iných povrchov
- Jednoducho vlož mobilný telefón do puzdra a vyber ho späť pomocou zdvíhacej funkcie
Rozsah dodávky
- 1 taška na mobilný telefón
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
