Univerzálny diaľkový ovládač TV, IR, solárny, pre 8 zariadení, s možnosťou učenia, tlačidlá pre aplikácie
00221057
Ovládaj viacero zariadení cez jeden univerzálny infračervený diaľkový ovládač so solárnou energiou: ideálne ako náhradný diaľkový ovládač pre televízory, DVD prehrávače, videorekordéry, Blu-Ray prehrávače, prijímače a podobne.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Rýchly prístup vďaka tlačidlám na streamovanie
Najrýchlejšia cesta k vášmu obľúbenému seriálu: tlačidlá aplikácie pre priamy a rýchly prístup k vašim streamovacím službám, od Netflixu cez Amazon Prime Video až po Disney+
Predprogramované
Predprogramované diaľkové ovládanie smart TV: pre viac ako 1 000 zariadení (vrátane Samsung, LG, Philips, Panasonic, Sony, Grundig a mnohých ďalších)
Ovládať až osem zariadení
One for all: S univerzálnym diaľkovým ovládaním môžete ovládať svoj televízor, set-top box, satelitný prijímač, soundbar, DVB-T prijímač, káblový prijímač, Blu-ray prehrávač a zosilňovač (až 8 zariadení) a tým ukončiť chaos diaľkového ovládania
Funkcia učenia
Adaptívne diaľkové ovládanie: V režime učenia môžete jednoducho preniesť funkcie z pôvodného diaľkového ovládača na univerzálny – takže nestratíte žiadne dôležité funkcie
Diaľkové ovládanie so solárnou prevádzkou
Udržateľnejšie bez batérií: Vďaka solárnym článkom Powerfoyle™ a integrovanému ukladaniu energie môže univerzálny diaľkový ovládač nabíjať široká škála zdrojov svetla – denné svetlo, osvetlenie miestnosti a akýkoľvek iný zdroj svetla sú postačujúce pre solárne diaľkové ovládanie
Stačí krátke nabíjanie
Kondenzátor prekonáva akúkoľvek batériu: Diaľkové ovládanie sa neustále nabíja cez solárny článok, ako kickstarter, stačí krátke nabitie na pár sekúnd cez USB-C a celá filmová noc je zabezpečená – ideálne v tmavých časoch alebo pri skladovaní v zásuvke
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | TV |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | Bez špecifikácie |
| Dosah | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Ostatné |
| Napájanie | USB-C zásuvka Solárne |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť bez akumulátoru/batérie | 100 g |
| Rozmer - dĺžka | 23.4 cm |
| Rozmer - šírka | 5.1 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet náhradných zariadení | 8 |
| Počet tlačidiel | 43 |
Ďalšie informácie o produkte
- Ovládaj viacero zariadení cez jeden univerzálny infračervený diaľkový ovládač so solárnou energiou: ideálne ako náhradný diaľkový ovládač pre televízory, DVD prehrávače, videorekordéry, Blu-Ray prehrávače, prijímače a podobne.
- Makro ovládanie: zapni alebo vypni dve zariadenia naraz len jedným diaľkovým ovládačom
- Hlavné ovládanie hlasitosti a výber hlavného kanála: vyber, ktoré zariadenie ovláda hlasitosť a kanál
- Farebne označené tlačidlá na ovládanie obrazovkového menu tvojho smart TV, napr. „červené tlačidlo“ alebo Teletext
- Každé tlačidlo pre zariadenie môže byť prispôsobené podľa tvojich potrieb
- Priame zadávanie kódu pre rýchle naprogramovanie TV diaľkového ovládača; zoznam kódov je súčasťou balenia alebo online na webovej stránke Hama
- Automatické vyhľadávanie kódu pre pohodlné programovanie pomocou vyhľadávacej funkcie: pre väčšinu AV zariadení sú kódy už predprogramované; tie sa prechádzajú, kým zariadenie nezareaguje
- Pamäť kódov: uloží všetky kódy, ktoré si naprogramoval na univerzálnom TV diaľkovom ovládači až na desať minút počas výmeny batérie
- Vďaka štíhlemu dizajnu perfektne padne do ruky
- S dosahom až 10 metrov môžeš pohodlne ovládať TV aj vo veľkých obývačkach
- Funkčné LED svetlo indikuje, či diaľkový ovládač vysiela signál
- Energeticky úsporná funkcia: univerzálny diaľkový ovládač sa automaticky vypne, ak je tlačidlo stlačené dlhšie ako 15 sekúnd, čo predlžuje životnosť solárneho ovládača, napríklad ak sa zasekne medzi vankúšmi na pohovke a tlačidlo zostane neustále stlačené
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny diaľkový ovládač
- 1 zoznam kódov
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Ak solárne diaľkové ovládanie nereaguje, pripoj ho cez USB-C k zdroju napájania. Po niekoľkých sekundách bude vnútorný zdroj energie opäť dostatočne nabitý a potom bude vnútorné osvetlenie a podobne stačiť na jeho ďalšie používanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

