Univerzálny držiak na mobil do auta "Move" na ventiláciu, do šírky až 9 cm
00201519
Použi svoj smartfón ako handsfree zariadenie alebo na navigáciu počas jazdy – ale bezpečne upevnený na mriežke ventilácie. Držiak ti poskytuje dobrý výhľad na displej. Mobil je tiež spoľahlivo chránený pred pádom.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Kompaktný dizajn
Kompaktný dizajn pre úspornú inštaláciu
Vhodné pre každý smartfón
Vhodné pre akýkoľvek smartfón s alebo bez obalu či ochranného obalu
Pohyblivý svorkový držiak
Prispôsobuje sa: jednoduchá a individuálna adaptácia na zariadenie vďaka pohyblivému upínaciemu držiaku
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zariadenia do | 9 cm |
| Šírka zariadenia | 4.5 cm |
| Hmotnosť | 77 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Držiak do auta |
| Max. nosnosť | 0.25 kg |
| Montáž | Mriežka ventilácie |
Ďalšie informácie o produkte
- Kompaktný držiak so svorkou na pevné prichytenie smartfónu na mriežku v aute
- Držiak na telefón do auta je kompatibilný so smartfónmi s šírkou 4,5 - 9 cm
- Jednoduché zaistenie zatlačením svorky, uvoľnenie fixácie stlačením tlačidla
- Prístup k nabíjaciemu portu smartfónu zostáva voľný, takže zariadenie môže byť počas jazdy aj nabíjané
- Univerzálny držiak na smartfón sa upevňuje bez lepenia alebo vŕtania na výduch ventilácie, vďaka čomu sa hodí takmer do každého auta a dá sa jednoducho odstrániť podľa potreby
Rozsah dodávky
- 1 držiak na mobilný telefón do auta „Move“
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
