Univerzálny držiak na mobilný telefón na bicykel "Flexibilný", pre riadidlá s priemerom 2 - 3,5 cm
00201967
Držiak na bezpečné pripevnenie smartfónu na predstavec riadidiel bicykla alebo elektrobicykla
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Flexibilný silikónový držiak
Flexibilný silikónový držiak pre jednoduché vkladanie a vyberanie smartfónu
Vhodné pre každý smartfón
Vhodné pre akýkoľvek smartfón s alebo bez obalu či ochranného obalu
Jednoduchá inštalácia
Jednoduché upevnenie na riadidlá vďaka individuálne nastaviteľnému elastickému pásu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Silikón |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zariadenia do | 8 cm |
| Šírka zariadenia | 6 cm |
| Výška zariadenia do | 13 cm |
| Výška zariadenia od | 16 cm |
| Hmotnosť | 70 g |
| Max. rozsah upevnenia | 3.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Držiak na bicykel |
| Max. nosnosť | 0.2 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Držiak na bezpečné pripevnenie smartfónu na predstavec riadidiel bicykla alebo elektrobicykla
- Držiak na mobilný telefón na bicykel je kompatibilný so smartfónmi so šírkou 6-8 cm a výškou 13-16 cm
- Pre riadidlá s priemerom 2 - 3,5 cm
- Pevné uchytenie smartfónu, pretože rohy sú pevne umiestnené v silikónových popruhoch
- Smartfón je chránený pred nárazmi silikónovým držiakom
- Plný prístup ku všetkým tlačidlám a vstupom telefónu, takže zariadenie môžeš ovládať bez vyberania z držiaka, napríklad aj cez Face ID alebo snímač odtlačkov prstov
Rozsah dodávky
- 1 „Flexibilný“ držiak na mobilný telefón na bicykel
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review