Univerzálny nastaviteľný nástenný držiak na soundbar, čierny
00220883
Na uskladnenie a montáž soundbaru na stenu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Miestoúsporné umiestnenie
Dokonalé umiestnenie reproduktora pre optimálny zvukový zážitok
Univerzálny nástenný držiak
Individuálne nastaviteľná hĺbka a šírka pre maximálnu kompatibilitu
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Soundbar |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Upevňovací modul (šírka) | 3 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 4.9 cm |
| Vzdialenosť od steny | 7.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. nosnosť | 10 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Na uskladnenie a montáž soundbaru na stenu
- Maximálna kompatibilita zariadení: montážne platne je možné pripevniť na stenu v ľubovoľnej vzdialenosti, takže polička pasuje aj na široké soundbary
- Poličky je možné predĺžiť do hĺbky od 7 do 10 cm
- Štíhly dizajn držiaka umožňuje, aby soundbar nenápadne „plával“ na stene
- Pohodlné pripevnenie na stenu pre optimálne umiestnenie soundbaru nad alebo pod TV
- Jednoduchá montáž nástenného konzola pomocou dodaného skrutkového setu
- Vhodné pre všetky bežné soundbary, vrátane Sonos Playbar
Rozsah dodávky
- 2 držiaky
- 1 upínací popruh (pre dodatočné zabezpečenie)
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Prosím, obráť sa na odborníkov vyškolených na montáž nástenného držiaka!
- Zabezpeč si vhodný montážny materiál v špecializovanom obchode, ak používaš iný druh materiálu než ten, ktorý je určený na inštaláciu na stenu.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo nástenného držiaka.
- Držiak neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli zdržiavať ľudia.
- Po montáži nástenného držiaka skontroluj jeho dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne raz za štvrťrok).
- Pri poškodení držiak demontuj a ďalej ho nepoužívaj.
- Pri montáži dávaj pozor, aby si nepritlačil alebo nepoškodil elektrické vedenia.
- Nástenný držiak nezaťažuj viac ako udáva maximálna nosnosť.
- Dbaj na to, aby si nástenný držiak nezaťažoval asymetricky.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review