Univerzálny nástenný držiak na reproduktory, nastaviteľný, otočný, čierny
00220887
Na stenu pre reproduktor so závitom na skrutku, pre dokonale vyrovnaný zážitok z počúvania
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Miestoúsporné umiestnenie
Dokonalé umiestnenie reproduktora pre optimálny zvukový zážitok
Plne pohyblivý, 360° otočný držiak na stene
Držiak reproduktora je možné jednoducho a plynulo zarovnať, nakláňať a otáčať
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Reproduktor |
| Variant | Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 6.8 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 6 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 6 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 6.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. nosnosť | 5 kg |
| Náklon - | 85 ° |
| Náklon + | 85 ° |
| Minimálna vzdialenosť | 7.6 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 7.6 cm |
| Rozsah otáčania | 130 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Na stenu pre reproduktor so závitom na skrutku, pre dokonale vyrovnaný zážitok z počúvania
- Vhodné pre reproduktory od rôznych výrobcov, vrátane Samsung HW-Q 995 surround reproduktorov, bezdrôtových reproduktorov ako Samsung WAM550, Denon Heos 1, Panasonic ALL 3 a podobných modelov
- Reproduktory s jedným alebo dvoma závitovými otvormi s rozstupom otvorov 3,6 a 5,5 cm je možné pripevniť na pevný držiak
- Mimoriadne pohodlné a šetriace miesto pre optimálne umiestnenie reproduktora v každej miestnosti
- Systém Easy-Fix pre jednoduchú orientáciu reproduktorovej skrinky
- Naklápanie až do +/-85° plynulo
- Rozsah otáčania až 130°
Rozsah dodávky
- 1 držiak na stenu
- 1 adaptér pre Samsung WAM350/WAM351/WAM550/WAM551
- Sada skrutiek vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 návod na inštaláciu
Poznámky pre spotrebiteľov
Tento nástenný držiak prenáša fenomenálny zvuk tvojich bezdrôtových reproduktorov presne tam, kde ho chceš počuť. Plná mobilita pre flexibilné počúvanie, aby si každý mohol vychutnať dokonalý zvukový zážitok vo svojom obľúbenom rohu na pohovke.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- • Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené iba pre betónové a plné tehlové steny.
- • Pri iných materiáloch a konštrukčných typoch stien, na ktoré sa má produkt inštalovať, si zabezpeč vhodný montážny materiál v odbornej predajni.
- • V prípade nejasností sa na montáž tohto produktu obráť na odborníkov a nesnaž sa to robiť sám!
- • Pri montáži dávaj pozor, aby si nepoškodil alebo nepritlačil elektrické vedenie.
- • Produkt neinštaluj na miestach, pod ktorými by sa mohli nachádzať ľudia.
- • Po namontovaní produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- • Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- • Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálna prípustná nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž presahujúca maximálne povolené rozmery.
- • Dbaj na to, aby produkt nebol zaťažený asymetricky.
- • Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (závisí od modelu).
- • Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a ďalej produkt nepoužívaj.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review