Univerzálny otočný tanier, XL, priemer 40 cm, čierny
00220893
Univerzálna otočná platňa na domáce, kancelárske a hobby použitie
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Rotácia o 360°
Môže sa otáčať o 360 stupňov pre optimálne zarovnanie
Vhodné pre ťažké náklady
Bez námahy otáčať aj ťažké predmety až do 100 kg do požadovanej polohy
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 40 cm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Rozmer - šírka | 40 cm |
| Rozmer - hĺbka | 40 cm |
| Rozmer - výška | 2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Univerzálny TV podstavec |
| Max. nosnosť | 100 kg |
| Rozsah rotácie | 360 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Univerzálna otočná platňa na domáce, kancelárske a hobby použitie
- Multifunkčný otočný podstavec je vhodný pre televízory, monitory, reproduktory, Hi-Fi zariadenia a podobne, ale dá sa použiť aj v oblasti modelárstva
- Ideálny na to, aby si mohol televízor alebo obrazovku vždy natočiť do požadovaného uhla sledovania
- Tiež ideálny na pracovný stôl na organizovanie písacích potrieb, v kuchyni na kuchynské náradie alebo konzervy, alebo ako otočný stojan na izbové rastliny – vždy v správnej polohe vďaka otočnému ložisku a funkcii otáčania o 360 stupňov
- Protišmykové gumové nožičky na spodnej strane chránia nábytok pred poškriabaním a umožňujú bezpečné otáčanie bez kývania
- Plochá a ľahká konštrukcia nie je objemná, takže je vhodná aj na flexibilné umiestnenie
- Špeciálne rebrovaný povrch pre bezpečné postavenie spotrebičov a zariadení
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny gramofón
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review