Univerzálny ovládač pre TV TCL, IR, učenie, 6 tlačidiel pre aplikácie
00221068
Univerzálny infračervený diaľkový ovládač na náhradu pre televízory TCL s funkciami pôvodného diaľkového ovládača
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Rýchly prístup vďaka tlačidlám na streamovanie
Najrýchlejšia cesta k vášmu obľúbenému seriálu: tlačidlá aplikácie pre priamy a rýchly prístup k vašim streamovacím službám, od Netflixu cez Amazon Prime Video až po Disney+
Funkcia učenia
Adaptívne diaľkové ovládanie: V režime učenia môžete jednoducho preniesť funkcie pôvodného diaľkového ovládača na univerzálny ovládač, takže všetko, čo je pre vás dôležité, sa zachová
Rýchly prístup vďaka inteligentnému ovládaniu
Inteligentné tlačidlo pre rýchly prístup: 1 tlačidlo streamu na výber menu aplikácie, aby ste sa mohli rýchlejšie dostať k streamovacím službám
Zjednodušený režim
Funkcia jednoduchého režimu: Rozsah funkcií diaľkového ovládača je možné obmedziť, aby sa nastavenia televízora nezmenili náhodou, ideálne napríklad v hoteloch alebo pre seniorov
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | TV |
| Vhodné pre | TCL |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | Bez špecifikácie |
| Dosah | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť bez akumulátoru/batérie | 70 g |
| Rozmer - dĺžka | 4.2 cm |
| Rozmer - šírka | 21.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet náhradných zariadení | 1 |
| Počet tlačidiel | 45 |
Ďalšie informácie o produkte
- Univerzálny infračervený diaľkový ovládač na náhradu pre televízory TCL s funkciami pôvodného diaľkového ovládača
- Ihneď pripravený na použitie: náhradný diaľkový ovládač s prednastaveným kódom pre väčšinu TCL televízorov
- Kódy nastaviteľné pre menej bežné modely
- Špeciálne klávesy špecifické pre výrobcu
- Ergonomické hlavné tlačidlá pre jednoduché ovládanie hlasitosti a výber programov
- 6 tlačidiel pre rýchly prístup k YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, TCL Home a TCL Channel
- Pamäť funkcií: trvalo ukladá všetky funkcie z naučených tlačidiel na univerzálnom diaľkovom ovládači počas výmeny batérie
- So širokým dosahom 10 metrov môžeš pohodlne ovládať TV aj vo veľkých obývačkach
- Funkčné LED svetlo signalizuje, či diaľkový ovládač vysiela signál
- Úsporná funkcia: univerzálny diaľkový ovládač sa automaticky vypne, ak je tlačidlo stlačené dlhšie ako 15 sekúnd, čím sa predlžuje životnosť batérií, napríklad ak sa ovládač zasekne medzi vankúšmi na pohovke a tlačidlo zostane stále stlačené
Rozsah dodávky
- 1 náhradný diaľkový ovládač pre TCL
- 2 AAA mikrobaterky
- 1 návod na použitie so zoznamom kódov
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review