Univerzálny polička na obrazovku pre TV a monitory, 30,0 x 12,7 cm, čierna
00220889
Úsporná úložná plocha na pripevnenie k televízorom alebo PC monitorom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Úsporná inštalácia
Úspora miesta: polica je pripojená priamo k TV alebo PC monitoru, nemusíte blokovať žiadne ďalšie úložné priestory
Rýchla inštalácia
Jednoduchá a rýchla inštalácia bez použitia akýchkoľvek nástrojov
Dodatočný úložný priestor
Všetko na jednom mieste: polička na príslušenstvo ako diaľkové ovládanie, soundbar alebo dekorácie
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | TV príslušenstvo |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zariadenia do | 5 cm |
| Hĺbka zariadenia do | 1.8 cm |
| Hĺbka zariadenia od | 1.8 cm |
| Hmotnosť | 6000 g |
| Rozmer - dĺžka | 30 cm |
| Max. rozsah upevnenia | 30 cm |
| Min. plocha na upevnenie | 12.7 cm |
| Rozmer - šírka | 12.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.8 cm |
| Rozmer - výška | 14 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Držiak na stôl |
| Upevnenie | Bez upevnenia |
| Max. nosnosť | 6 kg |
| Montáž | Upevnenie pomocou prísavky |
Ďalšie informácie o produkte
- Úsporná úložná plocha na pripevnenie k televízorom alebo PC monitorom
- Univerzálny úložný policový stojan vhodný pre všetky ploché monitory
- Dodatočný úložný priestor ako horná polica priamo pri tvojom displeji
- Ideálny pre príslušenstvo ako set-top boxy (napr. prijímače), diaľkové ovládače, antény, reproduktory alebo domáce doplnky
- Vysoká nosnosť až do 6 kg: malé predmety môžeš bez problémov položiť na TV poličku
- Stabilný dizajn s trojbodovou konštrukciou: TV polička spočíva na hornom okraji, dve skladacie nohy sa vzájomne podopierajú zozadu. Uhol je nastaviteľný
- Okružný lem zabraňuje pádu predmetov
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny držiak na obrazovku
- 1 návod na obsluhu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nepripevňuj produkt na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať ľudia.
- Po namontovaní produktu a pripevnenej záťaži skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne raz za štvrťrok).
- Dávaj pozor, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dbaj na to, aby produkt nebol zaťažený asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a ďalej produkt nepoužívaj.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Udržuj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review