Univerzálny prepínací zdroj 12 W, 1000 mA, nastaviteľný, 8 adaptérov
00223614
Sieťový adaptér pre elektronické zariadenia s jednosmerným napätím na vstupe, napríklad prenosný CD prehrávač, rádio, svetelné reťaze, detské hračky, digitálne fotorámiky, náradie, routery, stolové lampy a tiež zariadenia napájané batériami, ideálny ako náhrada alebo druhý napájací zdroj
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ochrana pred preťažením a prehrievaním
Automatická ochrana proti preťaženiu a prehriatiu, ako aj ochrana proti skratu chráni pripojené zariadenia
Flexibilné s reverzibilnou polaritou
Plus alebo mínus: S reverzibilnou polaritou ste vždy flexibilní v závislosti od požiadaviek elektronického zariadenia
LED indikátor funkcie
LED indikátor funkcie: kontrolka indikuje, či je napájací zdroj napájaný
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupne napätie | 3 V 9 V 6 5 V 12 V 4,5 V |
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Ochranné obvody | Ochrana pred prehriatím Ochrana pred skratom Ochrana proti preťaženiu |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 12 W |
| Max. výstupný prúd | 1 A |
| Napájacia vidlica | Euro vidlica |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 7.9 cm |
| Výška (telo) | 4.5 cm |
| Hĺbka (telo) | 2.8 cm |
| Dĺžka kábla (výstup) | 180 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
| Typ | Napájací adaptér |
| Nastavenie napätia zdroja | Automaticky |
Ďalšie informácie o produkte
- Sieťový adaptér pre elektronické zariadenia s jednosmerným napätím na vstupe, napríklad prenosný CD prehrávač, rádio, svetelné reťaze, detské hračky, digitálne fotorámiky, náradie, routery, stolové lampy a tiež zariadenia napájané batériami, ideálny ako náhrada alebo druhý napájací zdroj
- Pripojenie na sieť 100 - 240 V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérom špecifickým pre krajinu
- Nízka spotreba energie v režime pohotovosti
- Nastaviteľný zdroj napájania s vysokou účinnosťou: 12 W/max. 1000 mA vo všetkých napäťových rozsahoch 3V / 4,5V / 5V / 6V / 9V / 12V
- Nastavenia je možné vykonať pomocou prepínača výberu napätia
- S 8 adaptérmi:
- 2 jack konektory: 2,5 a 3,5 mm
- 6 DC konektorov: 0,75 x 2,35 / 1,0 x 3,0 / 1,3 x 3,5 / 1,7 x 4,0 / 2,1 x 5,0 / 2,5 x 5,5 mm
Rozsah dodávky
- 1 prepínací zdroj napájania
- 8 adaptér plugov
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Nepúšťaj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nevykonávaj na zariadení žiadne úpravy. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt, ak je zjavne poškodený.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekláňaj ani nepritláčaj kábel.
- Pri odpojení kábla ťahaj vždy priamo za zástrčku, nikdy za kábel.
- Ak sú kontaktné kolíky zástrčiek poškodené, musí byť napájací konektor vyradený z používania.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Produkt je určený iba na použitie v interiéri.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel.
- Nesnaž sa produkt opravovať alebo udržiavať sám. Všetky údržbové práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















